Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Sulechowie

66-100 Sulechów

ul. Armii Krajowej 51

tel.:

68 352 83 00

ikonka email do uczelni

www.pwsz.sulechow.pl/

rektorat@pwsz.sulechow.pl

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Sulechowie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Skończyłam Technologię żywności i żywienia człowieka na tej uczelni. Moim zdaniem poziom jest przyzwoity, wielu profesorów którzy wykładają na tej uczelni pracuje również na uczelniach we Wrocławiu, Poznaniu i w Zielonej Górze. Warto dodać, że uczelnia od 1017 roku jest filią Uniwersytetu Zielonogórskiego. Uczelnie połączyły się zby podnieść poziom kształcenia a także dostać dodatkowe dofinansowanie. Na studiach nie było ulgowo, wykładowcy dość wymagający i musieliśmy się przykładać żeby wszystko pozaliczać. Ze znalezieniem pracy tez nie miałam większych problemów. Już na studiach przyjeżdżały firmy i składały prpozycję zatrudnienia. Osobiście mogę polecić ta Uczelnię.

  Ewelina
  Technologia i zarządzanie w przemyśle spożywczym
  01-03-2021
 • Studiuję administrację na PWSZ w Sulechowie. Wybrałam ten kierunek z uwagi na perspektywę pracy. Jak już się wdrożymy w administrację publiczną to wydaje się śe praca powinna być stabilna. Na samych studiach jest sporo roboty. Dużo rzeczy związanych z prawem i przepisami Wykładowców oceniam dobrze, ludzie dość kompetentni, pracujący również na innych uczelniach. Za dużo luzu nie dają, poprawki jak najbardziej sa na porządku dziennym. Samą uczelnie mogę polecić. A co do wyboru kierunku to na razie jesten zadowolona. Zobaczymy jak szybko można znaleźć pracę w tym zawodzie.

  Kasia
  Administracja
  18-02-2021
 • Studiowalo mi się świetnie choć o życiu studenckim nie mogę za wiele powiedziec, bo studiowałam zaocznie. Wykładowcy kompetentni i z doświadczeniem praktycznym np. Zajęcia z prawa miałam z sędzią a z kodeksu prawa administracyjnego z szefem samorządowego kolegium odwoławczego. Co do pracy to zależy gdzie się widzi siebie w przyszłości. Ja widzialam siebie w instytucjach panstwowych, kończyłam administrację i pracuje w administracji także perspektywy jak najbardziej ok. Polecam

  kasia1
  Administracja
  18-01-2018
 • studiowałem na kierunku Energetyka.Studiowało się super, ja byłem typem człowieka który podchodził na luzie do wszystkiego.Na pewno da się nauczyć wszystkich ważniejszych spraw dotyczących kierunku, nie było sytuacji aby ktoś robił pod górkę studentom z pracą hmmmm.... powiem tak. Jeśli zna się język niemiecki to można zawojować (piszę o Energetyce) w Polsce troszkę mniej ale pracę mozna znalezc bez problemu co prawda nie są to jakieś koksy itp ale zawsze coś. Ja dostałem się do firmy Mazel po studiach popracowałem 1,5 roku i zacząłem zmieniać swoje życie o 360 stopni Samorozwój i tym podobne sprawy :) zwolniłem się i do teraz jestem na wolności :) Próbuję własnych sił w biznesach :) Tak czy inaczej pracę można znaleźć, studia jak studia nie są jakieś straszne

  Konrad
  Energetyka
  17-01-2018