Uniwersytet SWPS Poznań

Poznań

Studia I i II stopnia, studia podyplomowe!

61-719 Poznań

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

Wydzialy/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
uzupełniające
S NP NSN S NP NSN S NP NSN S NP NSN
Architektura (School of Form)
Cena za semestr od od 2390zł od od
Prawo
Prawo dla magistrów i licencjatów*
Psychologia
Cena za semestr od 3950zł od od 3950zł od
Psychologia dla magistrów i licencjatów*
Wzornictwo (School of Form)

Legenda:

S - stacjonarne(dzienne), NP - niestacjonarne popołudniowe, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Opis Uczelni – Uniwersytet SWPS w Poznaniu


Poznański wydział SWPS powstał w roku 2010. Od samego początku swojego istnienia intensywnie się rozwija oraz prowadzi działalność naukowo-badawczą, w którą zaangażowani są nie tylko pracownicy akademiccy w nim wykładający, lecz również sami studenci.

SWPS to z pewnością jedna z najbardziej interesujących uczelni w Poznaniu. Stanowi bowiem nowoczesne centrum dydaktyczne, wyposażone we wszelkie niezbędne do intensywnej pracy naukowej i badawczej sprzęty, które ma w ofercie ponad 30 interdyscyplinarnych i cenionych na rynku pracy kierunków studiów (kształci tak psychologów, jak i prawników, dziennikarzy, projektantów etc.).

 

Dlaczego my?


W SWPS zajęcia prowadzą tylko i wyłącznie doskonale wykwalifikowani pracownicy akademiccy oraz inni specjaliści wybranych dziedzin nauki. Zaliczają się do nich m.in. amerykański psycholog społeczny John Nezlek, Teresa Rzepa, będąca cenionym autorytetem w dziedzinie psychologii zdrowia, Feliks Zedler – ekspert w zakresie postępowania cywilnego, Teresa Gardocka, będąca doskonałym znawcą prawa karnego procesowego, światowej klasy i sławy designer Oskar Zięta, kuratorka i krytyk designu Agnieszka Jacobson-Cielecka, a także inni liczni dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni, w tym Katarzyna Montgomery, Jarosław Kuźniar, Marek Kacprzak czy Piotr Metz.

Poznański SWPS często organizuje również wykłady gościnne, w których udział biorą takie osobistości, jak np. znany na całym świecie psycholog społeczny prof. Robert Cialdini, prof. Josef Isensee będący międzynarodowej sławy konstytucjonalistą czy założyciel Allegro Group Arjan Bakker. Trzeba przyznać, że nie każda uczelnia w Poznaniu oferuje swoim studentom możliwość obcowania z takiej klasy specjalistami.

Warto również dodać, że w 2014 roku naukowcom z poznańskiego SWPS udało się uzyskać prawie 3 miliony złotych na realizację projektów badawczych w dziedzinie psychologii i prawa. Dzięki temu studenci uczelni mogą prowadzić badania typu field study w profesjonalnym laboratorium psychologicznym. Możliwość ta z pewnością wyróżnia SWPS spośród innych uczelni w Poznaniu.

SWPS umożliwia swoim studentom angażowanie się w liczne innowacyjne projekty przygotowywane wraz z instytucjami, poradniami, kancelariami prawnymi, a także znanymi firmami (w tym LPP, IKEA, Modus Design, Schattdecor, Meble Vox, Skoda etc.). Dzięki temu zdobywają oni jeszcze więcej informacji oraz niezbędne w przyszłej pracy doświadczenie.

 

School of Form

>School of Form<
ul. Głogowska 18, 60-734 Poznań MTP,
hala nr 1
e-mail: info@sof.edu.pl

 

ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły