Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Pozaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hanna
  Administracja

  Ja bardzo polecam studia w Wągrowcu, jest miła atmosfera, nauka na poziomie, wykładowcy są ok jak i sympatyczna pani Natalia w dziekanacie która nigdy nie odmówi pomocy. :-) Na pewno po licencjacie za rok rozpocznę tam studia magisterskie . Ze zdawalnością na egzaminach również nie ma problemów. Zapraszam wszystkich którzy się zastanawiają nad wyborem uczelni.

  11-04-2022
 • kosmetologia
  Kosmetologia

  Polecam kosmetologię. Jestem na 2 roku i serdecznie polecam. Myślałam, że będzie jak na każdej prywatnej uczelni płacisz to zdajesz, ale trzeba się postarać. Organizacyjnie jak wszędzie, może być lepiej. Kierunek jest fajnie zorganizowany, dużo przekazywanej wiedzy i mnóstwo praktycznych zajęć. Szkoda, że przez wirusa zajęca są tylko zdalne. Ale jakbym miała wybierać studia jeszcze raz, to na pewno wybrałabym WSPiA

  03-11-2020
 • Reklama - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - Filia we Wrocławiu