Akademia Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Pozaniu

60-320 Poznań

ul. Bułgarska 55

tel.:

61 832-11-79

ikonka email do uczelni

kontakt@wspia.pl

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Pozaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kinga
  Pielęgniarstwo

  Jestem absolwentką pielęgniarstwa na ANS w Poznaniu i ze swojej perspektywy mogę stwierdzić, że nigdy nie miałam żadnych problemów podczas studiowania. Kontakt z wykładowcami był na dobrym poziomie, zawsze można było liczyć na pomoc z ich strony, choć czasem potrzeba było czasu na rozwiązanie problemu. Równie dużym zaangażowaniem w sprawy studentów wykazywali się bardzo pozytywni i pomocni Prodziekani mojego wydziału. To bardzo cierpliwi, sympatyczni i wspierający ludzie. Z pewnością są to właściwi ludzie na właściwym stanowisku. Bardzo polecam studiowanie na kierunku pielęgniarstwo na ANS, bo naprawdę warto.

  24-11-2022
 • Paula
  Prawo

  Jestem tegoroczna absolwentką na wydziale Nauk Prawnych i Społecznych. Uczelnię wspominam bardzo dobrze, bywały różne zawirowania, lecz z perspektywy czasu wcale nie było tak źle. Zdarzały się lepsze i gorsze dni, opóźnienia, odwołane zajęcia czy braki wpisu w WD. Wtedy było to denerwujące i pełne stresu, lecz dziś się z tego śmieję i miło wspominam zarówno prowadzących jak i osoby, z którymi studiowałam. Dzięki różnym sytuacjom nauczyłam się samodzielności i wiem, że najważniejsze to liczyć na siebie. Polecam to miejsce, atmosfera fantastyczna. Nigdzie nie ma idealnie, nawet na ANS w Poznaniu.

  22-11-2022
 • Reklama - Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)

 • Hanna
  Administracja

  Ja bardzo polecam studia w Wągrowcu, jest miła atmosfera, nauka na poziomie, wykładowcy są ok jak i sympatyczna pani Natalia w dziekanacie która nigdy nie odmówi pomocy. :-) Na pewno po licencjacie za rok rozpocznę tam studia magisterskie . Ze zdawalnością na egzaminach również nie ma problemów. Zapraszam wszystkich którzy się zastanawiają nad wyborem uczelni.

  11-04-2022
 • kosmetologia
  Kosmetologia

  Polecam kosmetologię. Jestem na 2 roku i serdecznie polecam. Myślałam, że będzie jak na każdej prywatnej uczelni płacisz to zdajesz, ale trzeba się postarać. Organizacyjnie jak wszędzie, może być lepiej. Kierunek jest fajnie zorganizowany, dużo przekazywanej wiedzy i mnóstwo praktycznych zajęć. Szkoda, że przez wirusa zajęca są tylko zdalne. Ale jakbym miała wybierać studia jeszcze raz, to na pewno wybrałabym WSPiA

  03-11-2020