Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Pedagogiczna (WSP) im. Janusza Korczaka w Warszawie - wydział w Lublinie

Wyższa Szkoła Pedagogiczna (WSP) im. Janusza Korczaka w Warszawie - wydział w Lublinie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Pedagogiczna (WSP) im. Janusza Korczaka w Warszawie - wydział w Lublinie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ja już 3 lata temu skończyłem studia więc nie wiem jak to obecnie wygląda. Jeśli chodzi o licencjat to ja akurat dostałem się na kierunek finansowany przez Unię Europejską (kierunek: edukacja osób niedostosowanych społecznie z projektowaniem komputerowym). Moim zdaniem nie było zbyt wysokiego poziomu a co za tym idzie łatwo było wszystko pozaliczać. Ja szczerze mówiąc nie uczyłem się praktycznie w ogóle a na dyplomie mam 4.5 :-D Z magistrem już gorzej.. może wynikało to z tego że płaciłem sam za wszystko. (kierunek: resocjalizacja). Miałem takie sytuacje że w przypadku nie zaliczenia egzaminu, kiedy przedmiot się skończył musiałem na poprawkę jechać do Warszawy ponieważ wykładowca był z Wwa... trochę słabo..  no i przede wszystkim już nie było tak łatwo jak na licencjacie:) projektowanie było na niskim poziomie. To były raczej podstawy..  Jeśli chodzi o przedmioty to szczerze już nie pamiętam jakie konkretnie były najcięższe ale z tego co mi się przypomina to było gorzej tam gdzie wykładowcy byli np z KUL'U czy UMCS'U.

  Mateusz
  Edukacja medialna z projektowaniem graficznym
  06-11-2018
 • Witamw szystkich przyszłych i obecnych studentów. Ja studiowałam pare lat temu, uczelnia fajna, wykłądowcy są spoko, do dogadania a panie w dziekanacie super pomocne. Ogólnie jestem zadowolona z uczelni, jakość zajęć też mi sie podobala. Normalne wykłady i ćwiczenia tak jak na studiach stacjonarnych.Nie wiem czy sa Ci sami teraz ale byli naprawdę w porządku. W zasadzie zaden z przedmiotów nie byl trudny. Bylo kilka do ktorych trzeba sie bylo przyłożyć ale wszystko do zdania. Naprawde trzeba było sie postarac żeby odpaść. Jednym z cięższych chyba byla dydaktyka ale to dlatego ze to dosc obszerny przedmiot i bylo duzo materiału. Ogolbie uczelnię polecam.

  izabela
  Pedagogika
  06-03-2018
 • Studiowałam na WSP z 5 lat temu :-) Ogólnie byłam zadowolona. Studiowalam edukację osób niedostosowanych społecznie z projektowaniem komputerowym. ja dostałam się na studia zaoczne dofinansowane z UE. Byłam zadowolona z kierunku oraz z prowadzących zajęcia. Jeśli chodzi o to projektowanie to naturalnie takie podstawy. Każdego programu po trochu. Ale wszyscy sobie pomagali i dało się to ogarnąć w szakże nie każdy jest orłem z obsługi komputera ;-) Co to przedmiotów to najgorsza była psychologia ale do ogarnięcia. Trzeba było się zmobilizowac i zakuwać ;-) Na pewno można było spokojnie dać radę łączyc studiowanie z pracą, jedynie poprawki egzaminów zdarzały się czasem w godzinach średnich dla pracujących,ale to było do dogadania.  Największym minusem było to, że praktyki trzeba było ogarniać we własnym zakresie. 

  Karolina
  Edukacja ustawiczna dorosłych
  13-02-2018