Społeczna Akademia Nauk (SAN) w Krakowie(Niepublliczna)

31-112 Kraków

ul. Smoleńsk 14

tel.:

48 604 573 194

Opinie o uczelni (9)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Społeczna Akademia Nauk (SAN) w Krakowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marek
  Zarządzanie

  Jestem studentem kierunku Zarządzanie. Zdecydowałem się na tę uczelnię ze względu na możliwość wyboru specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi. Dzięki tej uczelni zdobyłem szeroką wiedzę oraz umiejętności, które przydadzą mi się w przyszłej pracy. Społeczna Akademia Nauk to świetna uczelnia. Prowadzący bardzo poważnie podchodzą do zajęć. Są to ludzie na poziomie, z wysoką kulturą osobistą. Poznałem na uczelni wiele ciekawych osób z różnych stron kraju. Jestem zadowolony ze swojego wyboru. Jedyny minut tej uczelni to dziekanat. Tutaj jest zawsze problem, szczególnie Panie w nim pracujące. Niestety od kilku lat nic się nie zmienia.

  24-01-2023
 • Kamila
  Administracja i zarządzanie

  Studiuję Administrację i Zarządzanie i jestem bardzo zadowolona! jestem dopiero na pierwszym roku więc nie wiem jak będą wyglądać reszta zaliczeń, ale póki co jest na prawdę super! W tygodniu mamy jeden dzień bez zajęć, z tego co słyszałam to na ostatnim roku będą zajęcia tylko 2 dni w tygodniu, co pozwala znaleźć pracę czy spokojnie napisać pracę licencjacką ;) uczelnia jest naprawde na dobrym poziomie, również podjęłam studia poprzez polecenie innych :)

  14-03-2020
 • Reklama - Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

 • Ola
  Pedagogika

  Cześć wszystkim, Uwielbiam tę uczelnie! Jestem na drugim roku pierwszego stopnia i już wiem że na pewno pójdę tutaj na magisterkę! Super wykładowcy, moża kilka jest takich nudnych i nieprofesjonalnych ale to wszędzie tak;) Ja studiuję pedagogikę i jestem mega zadowolona, niestety różne kierunki to trochę różne światy i ja mam zupełnie innych wykładowców, więc nie wiem jak będzie na innych kierunkach, ale i tak widać że uczelnia dba o swoich studentach, POLECAM!!

  16-02-2020
 • Łukasz
  Zarządzanie

  wszystko zależy kto po co przychodzi do tej uczelni :) ja osobiście chodzę zaocznie na zarządzanie bo informatyki mi nie otworzyli, zawsze zajęcia w piątki od godziny 16 do 21, a sobota przeważnie od 8 do 20 ale skracają często zajęcia :) hmm jeśli chcecie iść po papier i się jakoś strasznie męczyć, nie wiem jak inne kierunki ale zarządzanie jest łatwe, idą na ręke strasznie - większość to zdawania na podstawie projektu. przykładowo na 1 roku miałem mieć z 6 przedmiotów sesje, a skończyło się wszystko zerówką :) ja jestem w krakowie i mogę polecić, no ale jeśli chcecie wynieść coś z zajęć i się czegoś nauczyć to trzeba będzie się samemu dużo uczyć w domu, ale chyba na tym studia polegają;) uczyś się tego co jest dla Ciebie cikawe i potrzebne. A na tej uczelni dużo tych osób którym nie chcą się mega uczyć i męczyć:) Nie znam nikogo kto nie zdał roku lub miał komisa (no dobra mój kumpel ale nie oddał projektu i ma komisa ) :) ale jeśli chodzi o połączenie z pracą to jak najbardziej, godzina 16 w piątki to raczej super opcja dla kogoś kto pracuje:)

  16-01-2019
 • A
  Zarządzanie

  Hej wszystkim, jeżeli chodzi o SAN to jestem dopiero na pierwszym roku wiec sam jeszcze wielu żeczy się dowiaduję ;) ale zaczynając od negatywów to narazie największe zastrzeżenia miałbym do dziekanatu bo jak dla osób zaczynających przygodę ze studiami to mało informują i na każdy wydźwięk trzeba "trochę" poczekac;) Ale z tego co wiem problemy z dziekanatem na uczelni to już standard... Ale jeżeli chodzi o te lepsze strony to "jak na razie" Wykladowcy idą bardzo na rękę wszystko tlumaczą, jak trzeba to prześlą na maila najważniejsze informacje;). Nie ma co narzekać na community raczej każdy sobie stara pomoc (jak mi wiadomo uczelnię w Krakowie takie jak UJ czy UEK mają problem z tym bo każdy każdego próbuje wygryźć).

  03-01-2019
 • Magdalena<3
  Administracja i zarządzanie

  Hej ;) studiuje w prawdzie dopiero od 3 miesięcy, gdyż jestem na pierwszym roku licencjatu. Póki co jest Oki. Niestety w związku z reorganizacją toku studiów i tworzeniem federacji między uczelniami oraz wygaszaniem oddzialow, było troszkę zawirowań. Dużo mamy przez Platformę PAO, tj. zadania, zaliczeniowki itp, materiały dodatkowe. Ja jestem zadowolona póki co, ale na ten moment jest jeszcze zbyt "świeżo", żeby mówić coś więcej :) . Mam kilkoro znajomych na 2,3 i 5 roku studiów i są bardzo, bardzo zadowoleni ;) Uczelnia jest bardzo przyjazna studentowi, jest mnóstwo integracji, dużo iventow... Panie w dziekanacie do rany przyloz ;) nasza Pani Dyrektor też jest za studentami. Myślę, że warto;-) Na pewno jest inaczej w większym mieście ;) jednak mamy super wykladowcow, nie tylko teoretyków, ale dużo praktyki ;) poziom jest wysoki i często łatwiej znaleźć pracę po tej uczelni. Noooo i uczelnia stara się o nabycie statusu Uniwersytetu, także kto wie, jak zaczniecie w przyszlym roku, to za 5 lat może skończycie jako absolwenci Uniwerka ;) Pozdrawiam i zapraszam do spolecznosci SAN;)

  18-12-2018
 • Patryk
  Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

  Dzień dobry!! :) Studia wspominam bardzo ciepło, super wykładowcy, fajna atmosfera, świetne ludzie na roku... . Z pracą nie było problemu, pracowałem w zawodzie dziennikarza w Polskim Radiu i Przeglądzie Sportowym równocześnie studiując dziennie. Właściwie całe studia tak wyglądały :D Na szczęście tez obyło sie bez kłopotów z np systemem ocen czy dokumentami.:)

  13-09-2018
 • Igor
  Zarządzanie

  Hej cześć, cały czas tam studiuję teraz trzeci rok. Żadnych zastrzeżeń a nawet wręcz przeciwnie, fajni wykładowcy (dziekan w szczególności- taki jajcarz że od niego z zajęć wychodzę uplakany ze śmiechu), dziewczyny z dziekanatu też fajne, bardzo ugodowe i łamią stereotyp "typowej pani z dziekanatu", ponadto imprezy - fuksówka która odbywa się w grudniu co rok- wykładowcy integrują się ze studentami na wzór polskiego wesela. Ogólnie polecam :) A przy okazji wykładowcy znają się na nauczaniu na zasadzie "chcecie- nauczymy, nie chcecie- przymusimy", będąc obecny na wykładzie czy ćwiczeniach tylko ciałem i tak nie ma możliwości żeby czegoś z tych zajęć nie wynieść :)))

  05-09-2018
 • Iwona
  Zarządzanie

  Hej wystawiam jak najlepszą opinię tej uczelni jeśli chcesz uczyć się a nie stresować to tylko tam. Będzie to dobry wybór. Jestem na zaocznych, jest lajtowo, wystarczy słuchać, robić notatki i nie mam żadnego problemu na zaliczeniach. Wykładowcy w porządku, w szczególności dziekan:) nie było także problemów z przejściem na kolejny semestr.... można się zrelaksować na wakacjach, a nie myśleć o poprawkachXD

  05-09-2018