Opinie o uczelniach - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Wszystko zależy jakie są Twoje oczekiwania względem uczelni . Ja skończyłam pierwszy rok i jestem zadowolona narazie :) ogólnie to jestem bardzo zadowolona z uczelni, a bardziej z kierunku, który wybrałam. zajęcia są bardzo interesujące a wykładowcy przekazują swoją wiedzę w bardzo przystępny sposób i są bardzo mili. jedynie w sprawach organizacyjnych ciężko się czasem samemu zorientować, ale po prostu trzeba nauczyć się żyć w tak dużym społeczeństwie studenckim ;) Wiadomo trzeba sobie zdawać sprawę, że to są tylko Kielce... Ale ja też dużo nie wymagam :)

  Kamilka
  15-11-2018
 • Obecnie w Bangkoku robie praktyki z Kardiologii, takie międzynarodowe praktyki to świetna możliwość żeby podrózować Jesli chodzi o Kielce, to teraz roczniki wygladaja troche inaczej niz moj Zaszlo troche poprawek itd Osobiscie pierwszy rocznik polecam Bylo wiele niewiadomych, wiele rzeczy bylo zalatwianych na ostatnia chwile, ale uwzgledniajac takie plusy jak podejscie prowadzacych do studentow, zaolecze techniczne, to jednak (na moim roku) plusy wygrywaja Osobiscie lubie studiowac medycyne na UJK XD Oczywiście pozmieniało kilka rzeczy, uczelnia ciągle wprowadza zmiany na lepsze, dlatego jesli chodzi o 3/4 rok, to polecam.

  Damian
  Lekarski
  31-07-2018
 • Hej )))) Może zacznę od tego co studiuje i na jakim wydziale. Więc studiuje zdrowie publiczne na wydziale lekarskim i nauk o zdrowiu.... Kierunek mało spotykany związany trochę z żywnością troche z psychologią i jest też kilka przedmiotów medycznych.... Ogólnie nie ma dużo nauki i trzeba się naprawdę postarać żeby nie zaliczyć :D ale na pewno dużo się nauczysz

  Martusia
  Zdrowie publiczne
  27-07-2018
 • Cześć :) Z mojego punktu widzenia uczelnia jest super!!! studiuje mi sie bardzo dobrze, atmosfera na uczelni jest w porządku, wykładowcy są okej, jak wszędzie trafia sie mniej lub bardziej wymagający, ale jest więcej tych lepszych. Poziom jest dosyć przyzwoity-zależy wszystko od kierunku. Na infrastrukture też nie ma co narzekać. Zawsze będą jakieś minusy, ale ogólnie polecam.

  MiŁÓSZ
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  18-07-2018
 • Powiem tak mi się tu podoba :) szczerze mówiąc to jak na uczelni jedni profesorowie są bardziej wymagający inni mniej, przy jednych musisz się nateudzic przy innych nawet nie zajrzysz w notatki.. No ale prawda jest taka że uczysz się dla siebie.. Więc na lajcie :) taka przyjemna uczelnia :) mi zleciało mega szybko, problemów z obroną raczej nikt nie miał :) A no i trzeba się przyzwyczaić do opóźnień.. Czasem jest tak że dzień przed zmienia się plan czy coś albo pójdziesz do szpitala, ale zdarza się to baaardzo rzadko .... Trochę takie roztargnienie co czasem nie odpowiada wszystkim ale i tak uważam że jest ok :)

  Karolka1
  Lekarski
  18-07-2018
 • Studiuję na trzecim roku fizjoterapii na UJK i z pełną stanowczością mogę powiedzieć, że wybierając uczelnie drugi raz na pewno znów wybrałabym ten uniwersytet. Profesorowie mają dobre nastawienie do studentów, są mili i uprzejmi. Większość zajęć poświęcona jest przedmiotom kierunkowym, choć zdarzają się i typowe zapychacze. Zajęcia ułożonej bardziej pod osoby mieszkające blisko uczelni, zdarza się dużo uciążliwych okienek, które sprawiają kłopot dojeżdżającym.

  Filip
  Fizjoterapia
  14-02-2018
 • Ciekawe studia, renomowana uczelnia, wykładowcy potrafiący zarazić swoją pasją do nauki - czego by tu więcej chcieć? Poziom wysoki, ale nie ma co się zrażać, wykładowcy chętnie odpowiadają na pytania i dokładnie tłumaczą. Super ludzie na kierunku, duży wybór specjalności. Mimo sporego nakładu nauki można znaleźć czas na zabawę.

  Karol
  Zarządzanie
  18-01-2018
 • Studia podyplomowe na UJK podniosły moje dotychczasowe umiejętności oraz dały mi narzędzia do pracy. Szczerze polecam. Nigdzie nie ma takiej jakości kształcenia jak na uniwersytecie. Udział w wykładach prowadzonych przez doświadczoną, profesjonalną kadrę to najlepszy start w przyszłość.

  Regina
  Rachunkowość i controlling
  18-01-2018
 • Byłam bardzo zadowolona - na studiach wykładowcy traktowali nas jak ludzi i naprawdę chcieli nam przekazywać wiedzę, co wcale nie jest takie oczywiste w dużych ośrodkach akademickich. Nie pracuję w wyuczonym zawodzie, ale to nie jest w żaden sposób zawinione przez UJK, sposób nauczania czy program studiów, a raczej przez niezbyt rozsądny wybór kierunku.

  Joanna
  Filologia polska
  17-01-2018

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - Aktualności

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jako jedyna uczelnia w województwie świętokrzyskim proponuje studia na kierunku rolnictwo ekologiczne. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie.Rolnictwo ekologiczne jest nowością w tegorocznej ofercie UJK. Studenci tego kierunku poznają technologię produkcji roślinnej przy zastosowaniu metod wyłącznie ekologicznyc [..]

Zobacz więcej