Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Poznaniu - Wydział Zamiejscowy w Katowicach

40-132 Katowice

ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7

tel.:

32 349 85 31

ikonka email do uczelni

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Poznaniu - Wydział Zamiejscowy w Katowicach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Mikołaj
  Psychologia menedżerska

  Dzień dobry, WSB to mała uczelnia. Studiuje się tu dobrze. Wykładowcy są różni. Zazwyczaj zajęcia są ciekawe i można coś pozytywnego z nich wynieść. Studiuje dwie specjalizacje. Aktualnie pracuje jako specjalista ds. rekrutacji. Ze znalezieniem pracy nie miałem raczej nigdy problemów, również przed tymi studiami. Jeżeli chodzi o perspektywy to przy specjalizacji: Psychologia Managerska mamy cały wachlarz możliwości: menedżerowie, kierownicy zespołów, pracownicy biur obsługi klienta, sprzedawcy, specjaliści zatrudnieni w firmach branży usług Human Service oraz HR.

  18-02-2019
 • Joanna
  Zarządzanie

  Cześć, ja jestem starościną trzeciego roku zarządzania. Pewnie wiecie, że WSB jest bardzo małą uczelnią przez co wszyscy dobrze się znamy i mamy dla siebie czas. Po drugie nie wiem jakie ma się podejście do studiów ale na WSB są moim zdaniem 2 warianty. Możesz to przejechać na trójach A możesz się w to naprawdę zaangażować. Głos studentów jest tam zawsze wysłuchany i problemy się rozwiązuje. Ja na przykład nie lubię dziekan, ale jest rektor i kierownik katedry i z nimi mogę załatwić to czego nie załatwiłem z dziekan.

  15-02-2019
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)

 • Bożena
  Zarządzanie

  ja właśnie kończę studia mgr na kierunku Zarządzanie w Sporcie i Turystyce. Wcześniej skończyłam na tej samej uczelni Managera Sportu. Mogę powiedzieć na podstawie moich kierunków, że to był strzał w 10.  Studia na tych kierunkach uczą cię pracy w zespole i nie jest to uczenie się na pamieć formułek ale zrozumienie tekstu który ci przekazują. Jeżeli chodzi o wykładowców tak jak wszędzie zdarzają się wyjątki ale WSB stawia bardziej na praktykę niż teorię. Jeżeli miałabym drugi raz decydować o kierunku i szkole to wybrałabym WSB. Ale trzeba się liczyć z obowiązkowym zaliczeniem wf'u na pierwszym semestrze jak i zaliczeniu praktyk. Ale z tym też nie ma większego problemu :-) Co do przedmiotów to zależy jaki kierunek :-) u nas ciężka była psychologia, fizjologia, koncepcje zarządzania i z tego co pamiętam to portfel inwestycyjny.

  19-03-2018