Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej (ZWKF) w Gorzowie Wlkp. (poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego)

66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Estkowskiego 13

tel.:

95 727-91-00, 95 727-91-46

ikonka email do uczelni

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej (ZWKF) w Gorzowie Wlkp. (poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studia na AWFie to najlepszy okres w moim życiu :) chociaż bywało ciężko :) studiowałam fizjoterapie jednak nie pracuje w zawodzie.. Mieszkam na wsi a w mojej okolicy niestety liczą się znajomości i trochę szczęścia.. Jeżeli wybierze się ten kierunek na praktyki wyjeżdżaj jak najdalej od domu zwiedzaj i zdobywaj doświadczenie :) ja żałuję że tak nie zrobiłam :) Większość przedmiotów narzucone a do wyboru były mało istotne przedmioty.. Z tego co pamiętam to miałam do wyboru np gimnastyke/pływanie.. Ale od czasu kiedy ja skończyłam studia już trochę minęło więc myślę że sporo się pozmieniało

  Ania
  Fizjoterapia
  08-02-2018
 • ogolne nie jest najgorzej, ale ogolnie jest duzo zajec duzo przedmiotw ktore sa malo potrzebne :P wykladowcy jak to wykladowcy niektorzy mega super a niektorzy beznadziejni :) najgorsze ze nie ma prakingu wiec dla odob dojezdzajacych auten to duzy problem. Co do ulubionych przedmiotow to kazdy ma inne i wykladowcow tak samo ale sa bo niekotrzy wykladowcy na prawde mega ciekawie przedstawiaja swoje przedmioty :) A wykladowcy sa bardzo rozni :) sa ulubiency i sa takich ktorych ciezko strawic :P przedmioty sa do wyboru bynajmniej u mnie bo kolejne roczniki juz idą innym systemem ale tez do wyboru na pewno cos bedzie. ogolnie bedzie mozliwość tez wybierac specjalizacje a my niestety nie mamy tak ..

  A_P
  Fizjoterapia
  29-01-2018
 • co do Gorzowa bardzo fajnie miła atmosfera wymagający wykładowcy jak chce się czegoś nauczyć jak najbardziej aczkolwiek nie wiem jak teraz ja studia skończyłam tam 4 lata temu nie mam pojęcia jak teraz wygląda tam system, również nie byłam tam na magisterskie otworzyła się rok po tym jak z stamtąd odeszłam. A z praca różnie wiele firm chce teraz pracowników z własną działalnością może to się zmieni jak KIF zacznie bardziej działać.

  zuzia
  Fizjoterapia
  29-01-2018
 • Najbardziej wymagającą jest fizjoterapia ;) ja studiuje dietetykę i jestem w stanie pogodzić uczelnię z pracą ,więc jakoś ciężko i trudno nie jest. Wykładowcy są bardzo przychylni do studentów ,ogólnie panuje tu fajna atmosfera ,jest sporo imprez :) myślę,że jak się podejmie decyzję to nie będzie się żałować ,mi się podoba :)

  Daria
  Dietetyka
  26-01-2018