Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM)

80-210 Gdańsk

ul. Skłodowskiej-Curie 3a

tel.:

58 349-22-22

ikonka email do uczelni

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ja jestem ogólnie zadowolona. Kadra w większości przypadków jest świetna. Bardzo mi się podobają ćwiczenia praktyczne. Nie tylko słuchanie, ale uczymy się też umiejętności interpersonalnych. Z tego co rozmawiałam ze znajomymi z grupy to ludzie są bardzo zadowoleni, nie spotkałam się z jakimiś krytycznymi opiniami. Ludzie w mojej grupie też są super, także mi studiuję się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o ilośc nauki to może w trakcie sesji trzeba bardzo się przyłożyć, żeby wszystko pozaliczać, ale ogólnie materiał jest do ogarnięcia.

  Urszula
  Psychologia zdrowia
  29-03-2021
 • Uczelnia ma bardzo dobre zaplecze do prowadzenia zajęć, pracownie są kompleksowo i nowocześnie wyposażone. Plan zajęć ułożony w miarę korzystnie dla studentów, jak na tak dużą liczbę godzin można znaleźć chwilę wolnego. Duża liczba projektów i inicjatyw, uczelnia stwarza wiele możliwości rozwoju i nawiązania dobrych kontaktów. Atmosfera na uczelni znakomita. Przed egzaminami trzeba poświęcić nieco więcej czasu na naukę, ale jak najbardziej są one do przejścia. Duża ilość kół naukowych i ciekawych imprez dla społeczności akademickiej.

  Michał
  Lekarski
  05-11-2018
 • Studia na GUMed wspominam bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę Zdrowie Publiczne, to jest to najlepsza uczelnia do studiowania tego typu kierunków. Od czasu, gdy skończyłam studia sporo się zmieniło i to na lepsze. Prodziekan bardzo aktywnie wspiera rozwój Zdrowia Publicznego i jego studentów. Studiowałam również na innej uczelni i bez porównania, jeśli chodzi o kierunki medyczne i pokrewne, GUMed jest jedynym dobrym rozwiązaniem

  Agata
  Zdrowie publiczne
  26-10-2018
 • Zajęcia były zorganizowane dobrze. Mimo, iż moja kariera podąża teraz inną ścieżką niż dietetyka, to na pewno wyniosłam wiele rzeczy które mogę wykorzystywać w życiu codziennym

  Natalia
  Dietetyka
  12-12-2017
 • Jestem bardzo zadowolony z uczelni i z zajęć na niej prowadzonych. Polecam każdemu kto chce studiować kierunki medyczne. Kadra bardzo kompetentna a zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnym sposób. Oczywiście jak na każdej uczelni są prowadzący ,, bardziej" wymagający ale wszystko jest do ogarnięcia.

  Bartosz
  Fizjoterapia
  11-12-2017
 • W mojej ocenie GUMed jest bardzo dobrą uczelnią. Świetna kadra, fajna organizacja oraz dużo ciekawych inicjatyw. Same zajęcia były dość wymagające i mocno merytoryczne szczególnie w tematyce biochemii czy biofizyki...reszta była raczej przyjemna. Zdobycie dyplomu otwiera duże perspektywy na rynku pracy.

  Monika
  Farmacja
  24-11-2017