Opinie o uczelniach - Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Politechnika Gdańska Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Opinia hmm Mój wydział nie jest na kampusie więc nie opowiem wam o nim Aczkolwiek zdarza mi się tam być i te nowe budynki wydziałowe są naprawdę ładne Plany zajęć masz z góry określone i przydzielenie do grup cwiczeniowych, ale możesz zmienić grupy Proponuję wejść na stronę główną UG znaleźć stronę wydziału który Cię interesuje i poczytać Ja przy wyborze kierowałam się tym że tylko na UG jest Oceanografia I ogólnie kierunki związane z wodą

  OlA
  Oceanotechnika zarządzanie i marketing w gospodarce morskiej
  14-11-2018
 • Jeśli chcesz się nauczyć, to się nauczysz :) Ale przygotuj się na to, że przede wszystkim musisz się uczyć sam w domu. Uczelnia daje głównie zakres, który musisz umieć. Tak jest chyba na wszystkich studiach, że trzeba samemu dużo pracować. Na zajęciach są rzeczy, których będziesz używać w zawodzie, a po którymś tam roku obowiązkowe praktyki w wakacje. Plan zajęć całkiem spoko, czasami jest dużo okienek, ale raczej wszystko zgrane Generalnie to na PG łatwo się dostać, ale trudno się utrzymać, ale jak jesteś ambitny i w miarę systematyczna, to dasz radę :) Pierwszy rok jest bardziej teoretyczny, takie trochę rozszerzenie liceum, ale to są podstawy do dalszych przedmiotów, które już od drugiego roku są ukierunkowane pod przyszly zawód

  KasiaM
  Zarządzanie
  09-11-2018
 • Cześć ;) Uczelnia ogólnie znajduje się w rankingu w klasie A z tego co wiem z ostatnich wiadomości od dziekana ;) Jest teraz dużo zamieszania w związku z wprowadzeniem ustawy 2.0 O szkolnictwie wyższym I uczelnia straci nazwę Politechni Gdańskiej na rzecz Uniwersytetu Technicznego Najwięcej mogę powiedzieć o wydziale Mechanicznym, bo akurat jego jestem studentem a zarazem zastępcą przewodniczącego wydziałowej rady studentów wydziału mechanicznego Więc trochę też o tym Wam mogę powiedzieć;) Uczelnia ogólnie pozytywna, ale potrzeba jej trochę świeżości Jeśli jesteś osobą szczególnie ambitną to musisz wybrać z kierunków, które są najbardziej "szanowane" Również trzeba mieć ogromne zaparcie i wiedzieć, że to jest to co chcesz w życiu robić;)

  Błażej
  Mechanika i budowa maszyn
  06-11-2018
 • Dla mnie Politechnika Gdańska zawsze pozostanie najlepsza uczelnia na świecie bez względu na statystyki w których się znajduje. To uczelnia, która rzeczywiście wykształciła we mnie umiejętności bez których pewnie nie byłabym tu gdzie jestem teraz. Nauczyła mnie cierpliwości i logicznego myślenia a to rzeczy, które są potrzebne każdemu z nas. Poza tym dala mi olbrzymia wiarę w to, ze jak się chce to się uda. W swojej codziennej pracy co prawda nie korzystam z wiedzy tam nabytej ale cenie to jaka osobę ze mnie wykształciła.

  Beata
  Zarządzanie
  19-10-2018
 • Dzień dobry studia na PG wspominam bardzo dobrze. Prace znalazłam bardzo szybko i to w swoim zawodzie. Do dnia dzisiejszego pracuje w tej dziedzinie, która od zawsze chciałam studiować i który kierunek ukończyłam.

  Katarzyna
  Marketing
  16-11-2017
 • Same studia dały mi szansę na wejście w świat HR jako, że moje studia wyższe nie były z tym kierunkiem związane. Jednak same studia uważam, że prócz papierka nic nie dały, bo samodzielnie zdobywałam i zdobywam wiedzę.

  Magdalena
  Zarządzanie zasobami ludzkimi
  16-11-2017
 • Studiowało mi się bardzo dobrze. Ukończyłam studia podyplomowe, które prowadzili konsultanci z dobrej firmy doradczo - szkoleniowej. Jeszcze w trakcie studiów otrzymałam propozycję pracy. Z mojego punktu widzenia studia spełniły oczekiwania.

  Katarzyna
  Zarządzanie zasobami ludzkimi
  06-11-2017