Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki (WSHiT)

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki (WSHiT) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki (WSHiT) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Witam. Ja uczelnię oceniam bardzo dobrze ale ja studiowałam już 13 lat temu tak że nie wiem jak jest teraz. Ale dla przykładu podam że praktycznie nikt z moich znajomych nie pracuje w zawodzie może kilka osób z roku za takie pieniążki (czesne) po latach wybrałbym coś bardziej przyszlosciowego. Niby turystyka sie rozwija ale miejsc pracy brak... Warto przyznać że mieszkam w małej miejscowości, więc na pewno przez to, ale i jak nie zamierzacie zmieniać miejsce zamieszkania na bardziej większe miasto to studia turystyki odradzam.

  Agatka
  Turystyka i rekreacja
  14-11-2018
 • Cześć wszystkim:DD. Ja wprawdzie studiowałam dosyć dawno, ale pozytywnie wspominam tą uczelnię, otoczenie, wykładowców.... Po pierwszym roku mieliśmy wyjazd na obóz turystyczny, co pozwoliło nam się fajnie zintegrować, sporo się nauczyć na praktyce, odpocząć ;). Wykładowcy też ok. Jedni trochę bardziej inni trochę mniej wymagający. Jak wszędzie. Kierunek fajny, bez jakiś przedmiotów ścisłych (do nauczenia) :P

  Marta
  Turystyka i rekreacja
  12-09-2018