Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Darmowe konsultacje psychologiczne w SWPS

Fot. www.swps.pl


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty konsultacji psychologicznych realizowanych przez pracowników Akademickiego Centrum Psychoterapii i Rozwoju Uniwersytetu SWPS. Usługi konsultacji są świadczone bezpłatnie, a liczba miejsc jest ograniczona.

Program bezpłatnych konsultacji realizowany będzie od października do grudnia 2016 roku.

W ramach programu odbędą się trzy spotkania-konsultacje z doświadczonymi diagnostami. Podczas pierwszej i drugiej konsultacji prowadzona będzie rozmowa z psychologiem, w trakcie której będzie on miał okazję dokładnie poznać najważniejsze problemy i oczekiwania pacjenta. Niezbędne będzie również wypełnianie kwestionariuszy i testów psychologicznych, dzięki czemu diagnosta będzie mógł zaprojektować dla pacjenta odpowiednią, najbardziej optymalną, formę pomocy. Specjaliści pomogą również wybrać swoim pacjentom najlepsze miejsce, w którym będzie można uzyskać sprofilowaną i skuteczną pomoc.

Spotkania z psychologami prowadzone są przez doświadczonych klinicystów z zakresu diagnostyki psychologicznej, którzy na co dzień świadczą usługi konsultacji psychologicznej w ACPiR. Na podstawie informacji uzyskanych od klienta oraz wiedzy psychologicznej psycholog formułuje rekomendacje dotyczące najlepszych form pomocy oraz ewentualnych przeciwwskazań dla poszczególnych typów wsparcia. Konsultacje ze specjalistami będą dokładnie obserwowane zza lustra weneckiego przez studentów psychologii kończących specjalizację kliniczną. Dzięki temu przygotowują się do podjęcia samodzielnej praktyki psychologicznej po studiach. Zarówno klinicystę, jak również każdego studenta biorącego udział w tym programie obowiązywać będzie tajemnica zawodowa.

ADRESACI
Program przeznaczony jest dla osób niezwiązanych z Uniwersytetem SWPS, które potrzebują pomocy psychologicznej w związku z przeżywanymi problemami i trudnościami (na przykład problemami w związku, w relacjach, trudnościami w kończeniu zadań, podejmowaniu decyzji, kłopotami z samooceną, nastrojem, sposobem odżywiania, lękami i fobiami, chronicznym stresem, przemęczeniem, brakiem satysfakcji z życia itp.). Konsultacje z psychlogami skierowane są do rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich dzieci rozwijają się w prawidłowy sposób.
Warunkiem wzięcia udziału w programie bezpłatnych konsultacji jest zgoda uczestnika programu na to, aby spotkaniom z jego udziałem, prowadzonym przez klinicystę, przyglądali się zza lustra weneckiego studenci psychologii kończący specjalizację kliniczną.

Konsultacje nie są przeznaczone dla studentów Uniwersytetu SWPS!

ZGŁOSZENIA
Na bezpłatne konsultacje w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju Uniwersytetu SWPS można zapisać się:

• osobiście
• telefonicznie
• mailowo

Usługi realizowane w ramach programu będą zupełnie bezpłatnie, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem wzięcia udziału w programie jest wyrażenie zgody na to, aby spotkaniom a klinicystą, przyglądali się zza lustra weneckiego studenci psychologii kończący specjalizację kliniczną. Program bezpłatnych konsultacji realizowany będzie od października do grudnia 2016 r. w wybrane wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Data publikacji: 20.10.2016