Uczelnie facebook Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Czas studiów w WSZiB wspominam bardzo dobrze. Mając porównanie z inną poznańską placówką muszę stwierdzić, że ta uczelnia wypada zdecydowanie lepiej. WSZiB uczy praktycznej wiedzy i prowadzi wiele specjalizacji, dzięki którym możemy zdecydować, w jakim kierunku chcemy podążać. Na plus oceniam również lokalizację uczelni i duży parking, co znacznie ułatwiła dotarcie na wykłady. Do tego jeszcze duża ilość zajęć dodatkowych, nie tylko związanych z danym kierunkiem, ale również pozwalających na rozwój osobisty. Polecam!

  Krzysztof
  Zarządzanie
  12-09-2017

 • Nowoczesność, pasja, zaangażowanie, i duża ilość wiedzy praktycznej - tak wspominam Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Wspaniałe pięć lat, które spędziłem na tej uczelni wniosło bardzo dużo pozytywów do mojego życia, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dyplom uczelni pozwolił mi na zdobycie wymarzonej pracy, a wiedzę zdobytą w czasie wykładów wykorzystuję do chwili obecnej.

  Marcin
  Zarządzanie projektem
  11-09-2017

 • Jestem bardzo zadowolony z WSZiB w Poznaniu. Byłem na kierunku Zarządzanie i przyznam szczerze, że studia były dla mnie bardzo ciekawe. Zajęcia prowadzone profesjonalnie. Dziekanat też był pomocny i zawsze dało się dogadać z jego pracownikami. Końcową ocenę dałbym 4/5. W lipcu obroniłem pracę dyplomową i już widzę znakomite perspektywy na rynku pracy :)

  Tomek
  Zarządzanie
  10-09-2017

 • Świetna uczelnia stawiająca na jakość wiedzy i praktyczną naukę. Wykładowcy zarażają swoją pasją i wspólnie ze studentami tworzą wyjątkowo przyjazną atmosferę na uczelni. Rozkład zajęć znakomicie przekłada się na efektywność nauki i pozwala na realizację dodatkowych pasji w czasie wolnym. Studia w WSZiB były najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć z myślą o swojej przyszłości.

  Artur
  Administracja
  10-09-2017

 • WSZiB jest moim zdaniem jedną z najlepszych uczelni w mieście i cieszę się, że rozpoczęłam tu studia. Wybrałam kierunek Zarządzanie i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy oraz zaangażowania wykładowców. Przez prowadzone przez nich wykłady przebija doświadczenie i ogromy profesjonalizm, co w dużej mierze motywuje studentów do poszerzania swojej wiedzy i horyzontów myślowych. Szczerze polecam uczelnię wszystkim młodym ludziom, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości.

  Dominika
  Zarządzanie
  09-09-2017

 • Jeszcze nie skończyłem tej uczelni (został mi jeszcze rok), natomiast pracę znalazłem już wczesniej (1 stopień studiów skończyłem na kierunku informatyka). Na te studia poszedłem, żeby nie uczyć się tego samego tylko dowiedzieć czegoś nowego i pomieszać sobie 2 kierunki :) Sam sposób prowadzenia zajęć jest super, widać, że wykładowcy rzeczywiście są tam dla studentów i robią to z pasji. Oczywiście zdarzają sie z 2 przedmioty na semestr, z trudniejszymi wykładowcami (najczęściej z uczelni publicznych, którzy prowadzą zajęcia w typowo akademicji sposób). I na pewno komuś kto ukończył 1 sotpień na kierunku zarządzanie byłoby łatwiej, ale jak dla mnie jest ok to każdy inny też da radę :) W razie innych pytań prosze pisać. Pozdrawiam :)

  Michał
  Zarządzanie projektem
  29-08-2017

 • Uczelnie oceniam bardzo pozytywnie, przede wszystkim prowadzących. Są to osoby z olbrzymią wiedzą i bardzo dużym autorytetem. Studia traktowałem raczej, jako formę odświeżenia wiedzy.

  Karol
  Zarządzanie projektem
  28-08-2017

 • Uczelnia w latach, kiedy studiowałem była na bardzo dobrym poziomie, jako jedna z pierwszych zatrudniała praktyków, to był najlepszy etap edukacji, dzisiaj sam jestem rektorem niepublicznej uczelni i nie ukrywam, ze czerpie pomysły jeszcze z przeszłości ... właśnie z WSZIB.

  Hubert
  Zarządzanie
  28-08-2017

 • Jak najbardziej polecam studia w tejże uczelni. Poziom naprawdę solidny, wykładowcy z renomowanych uczelni - większość. Osobiście już jako student wiedziałem że chce wiązać swoją przyszłość z logistyką, zatem dla mnie kierunek zarządzania logistyką pozwolił mi znacznie poszerzyć wiedzę i zdobyć szlify które teraz procentują. Obszar logistyki ma bardzo szeroki wybór ofert na rynku pracy. Kadra profesorska w ogromnej większości to specjaliści, którzy na prawdę angażują się w przekazywanie wiedzy i doświadczeń. Zajęcia w trybie niestacjonarnym odbywały się w weekendy długo, ale jeśli kogoś interesowały omawiane zagadnienia czas szybko płynął. Dodam jeszcze tylko że dojeżdżałem do uczelni 260km :) i nie żałuje że nie wybrałem uczelni np. z Wawy czyli sporo bliżej. P. S. Przy okazji Poznań to przepiękne miasto i po zajęciach można się także świetnie tam pobawić, poznałem też na roku mnóstwo wartościowych ludzi z którymi mam kontakt do dziś. Ogólnie polecam, jak dla mnie same plusy ;)

  Emil
  Zarządzanie logistyką
  10-08-2017

 • pracuje zgodnie z tym co studiowałem i większość znajomych co ze mną kończyła studia również prace znalazła bez problemów. Szkoła ok nie można było narzekać człowiek się nauczył bo chciał zwłaszcza fajne podejście do języka angielskiego było.

  Dominik
  Zarządzanie
  10-08-2017

 • Bardzo miła i fajna Uczelnia , szczerze nawet nie czułem ze studiowalem. Po ukonczeniu kierunku żarzadzanie przedsiebiorstwem w UE- dzis pracuje w zawodzie , w handlu zagranicznym jako import- eksport manager. Szczerze polecam, jestem zadowolony.

  Artur
  Zarządzanie przedsiębiorstwem europejskim
  10-08-2017

 • Robiłem tu magisterkę z zarządzania i byłem bardzo zadowolony. Wykładowcy mają bardzo profesjonalne podejście i widać, że lubią swoją prace. Uczelnia dba o studentów. Bardzo chętnie bym tam wrócił na kolejne 5 lat.

  Adrian
  Zarządzanie
  07-08-2017

kierunki studiów – artykuły

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Zamknij