Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu

Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

 

uczelnie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Krzysztof
  Zarządzanie

  Czas studiów w WSZiB wspominam bardzo dobrze. Mając porównanie z inną poznańską placówką muszę stwierdzić, że ta uczelnia wypada zdecydowanie lepiej. WSZiB uczy praktycznej wiedzy i prowadzi wiele specjalizacji, dzięki którym możemy zdecydować, w jakim kierunku chcemy podążać. Na plus oceniam również lokalizację uczelni i duży parking, co znacznie ułatwiła dotarcie na wykłady. Do tego jeszcze duża ilość zajęć dodatkowych, nie tylko związanych z danym kierunkiem, ale również pozwalających na rozwój osobisty. Polecam!

  12-09-2017
 • Marcin
  Zarządzanie projektem

  Nowoczesność, pasja, zaangażowanie, i duża ilość wiedzy praktycznej - tak wspominam Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Wspaniałe pięć lat, które spędziłem na tej uczelni wniosło bardzo dużo pozytywów do mojego życia, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dyplom uczelni pozwolił mi na zdobycie wymarzonej pracy, a wiedzę zdobytą w czasie wykładów wykorzystuję do chwili obecnej.

  11-09-2017
 • Tomek
  Zarządzanie

  Jestem bardzo zadowolony z WSZiB w Poznaniu. Byłem na kierunku Zarządzanie i przyznam szczerze, że studia były dla mnie bardzo ciekawe. Zajęcia prowadzone profesjonalnie. Dziekanat też był pomocny i zawsze dało się dogadać z jego pracownikami. Końcową ocenę dałbym 4/5. W lipcu obroniłem pracę dyplomową i już widzę znakomite perspektywy na rynku pracy :)

  10-09-2017
 • Artur
  Administracja

  Świetna uczelnia stawiająca na jakość wiedzy i praktyczną naukę. Wykładowcy zarażają swoją pasją i wspólnie ze studentami tworzą wyjątkowo przyjazną atmosferę na uczelni. Rozkład zajęć znakomicie przekłada się na efektywność nauki i pozwala na realizację dodatkowych pasji w czasie wolnym. Studia w WSZiB były najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć z myślą o swojej przyszłości.

  10-09-2017
 • Dominika
  Zarządzanie

  WSZiB jest moim zdaniem jedną z najlepszych uczelni w mieście i cieszę się, że rozpoczęłam tu studia. Wybrałam kierunek Zarządzanie i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy oraz zaangażowania wykładowców. Przez prowadzone przez nich wykłady przebija doświadczenie i ogromy profesjonalizm, co w dużej mierze motywuje studentów do poszerzania swojej wiedzy i horyzontów myślowych. Szczerze polecam uczelnię wszystkim młodym ludziom, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości.

  09-09-2017
 • Michał
  Zarządzanie projektem

  Jeszcze nie skończyłem tej uczelni (został mi jeszcze rok), natomiast pracę znalazłem już wczesniej (1 stopień studiów skończyłem na kierunku informatyka). Na te studia poszedłem, żeby nie uczyć się tego samego tylko dowiedzieć czegoś nowego i pomieszać sobie 2 kierunki :) Sam sposób prowadzenia zajęć jest super, widać, że wykładowcy rzeczywiście są tam dla studentów i robią to z pasji. Oczywiście zdarzają sie z 2 przedmioty na semestr, z trudniejszymi wykładowcami (najczęściej z uczelni publicznych, którzy prowadzą zajęcia w typowo akademicji sposób). I na pewno komuś kto ukończył 1 sotpień na kierunku zarządzanie byłoby łatwiej, ale jak dla mnie jest ok to każdy inny też da radę :) W razie innych pytań prosze pisać. Pozdrawiam :)

  29-08-2017
 • Karol
  Zarządzanie projektem

  Uczelnie oceniam bardzo pozytywnie, przede wszystkim prowadzących. Są to osoby z olbrzymią wiedzą i bardzo dużym autorytetem. Studia traktowałem raczej, jako formę odświeżenia wiedzy.

  28-08-2017
 • Hubert
  Zarządzanie

  Uczelnia w latach, kiedy studiowałem była na bardzo dobrym poziomie, jako jedna z pierwszych zatrudniała praktyków, to był najlepszy etap edukacji, dzisiaj sam jestem rektorem niepublicznej uczelni i nie ukrywam, ze czerpie pomysły jeszcze z przeszłości ... właśnie z WSZIB.

  28-08-2017
 • Emil
  Zarządzanie logistyką

  Jak najbardziej polecam studia w tejże uczelni. Poziom naprawdę solidny, wykładowcy z renomowanych uczelni - większość. Osobiście już jako student wiedziałem że chce wiązać swoją przyszłość z logistyką, zatem dla mnie kierunek zarządzania logistyką pozwolił mi znacznie poszerzyć wiedzę i zdobyć szlify które teraz procentują. Obszar logistyki ma bardzo szeroki wybór ofert na rynku pracy. Kadra profesorska w ogromnej większości to specjaliści, którzy na prawdę angażują się w przekazywanie wiedzy i doświadczeń. Zajęcia w trybie niestacjonarnym odbywały się w weekendy długo, ale jeśli kogoś interesowały omawiane zagadnienia czas szybko płynął. Dodam jeszcze tylko że dojeżdżałem do uczelni 260km :) i nie żałuje że nie wybrałem uczelni np. z Wawy czyli sporo bliżej. P. S. Przy okazji Poznań to przepiękne miasto i po zajęciach można się także świetnie tam pobawić, poznałem też na roku mnóstwo wartościowych ludzi z którymi mam kontakt do dziś. Ogólnie polecam, jak dla mnie same plusy ;)

  10-08-2017
 • Dominik
  Zarządzanie

  pracuje zgodnie z tym co studiowałem i większość znajomych co ze mną kończyła studia również prace znalazła bez problemów. Szkoła ok nie można było narzekać człowiek się nauczył bo chciał zwłaszcza fajne podejście do języka angielskiego było.

  10-08-2017
 • Artur
  Zarządzanie przedsiębiorstwem europejskim

  Bardzo miła i fajna Uczelnia , szczerze nawet nie czułem ze studiowalem. Po ukonczeniu kierunku żarzadzanie przedsiebiorstwem w UE- dzis pracuje w zawodzie , w handlu zagranicznym jako import- eksport manager. Szczerze polecam, jestem zadowolony.

  10-08-2017
 • Adrian
  Zarządzanie

  Robiłem tu magisterkę z zarządzania i byłem bardzo zadowolony. Wykładowcy mają bardzo profesjonalne podejście i widać, że lubią swoją prace. Uczelnia dba o studentów. Bardzo chętnie bym tam wrócił na kolejne 5 lat.

  07-08-2017

POLECAMY UCZELNIE

AKTUALNOŚCI UCZELNIANE

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję - tylko 1300 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!
Podyplomowe Studium Public Relations, czyli jedna z największych w Polsce instytucji kształcących specjalistów w zakresie PR, niebawem kończy ostatnią turę rekrutacji na studia. Zapisy trwają do końca stycznia 2016 r. Warto się pośpieszyć!

Informatyk : Trzy kroki do kariery

Informatyk : Trzy kroki do kariery
Komputery i nowoczesne technologie to Twoja pasja? Interesujesz się programowaniem i aplikacjami mobilnymi? Swoją zawodową przyszłość wiążesz z branżą IT? Gratulujemy wyboru!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Niekonwencjonalny wygląd przeszkodą w zdobyciu pracy

Niekonwencjonalny wygląd przeszkodą w zdobyciu pracy

Nie ulega wątpliwości, że w procesie rekrutacji na dane stanowisko pr ...

więcej

Studia w Szwecji

Studia w Szwecji

Szwecja, kraj innowacji, oferuje młodym ludziom z całej UE możliwość podj ...

więcej

Jezyk niemiecki – Goethe-Zertifikat C2

Jezyk niemiecki – Goethe-Zertifikat C2

Goethe-Zertifikat C2 to zwieńczenie wielu lat nauki języka niemieckiego, k ...

więcej

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

formularz kontaktowy