Opinie o uczelniach - Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM)

Opinie o uczelniach - Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM)

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

 

uczelnie

Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Magdalena
  Zdrowie publiczne

  Studiowało mi się dobrze, uważam ze to przyszłościowy kierunek. Obecnie nastało na nim sporo zmian - nowa specjalizacja na studiach magisterskich, międzynarodowy program w którym WUM uczestniczy ( zawiera zajęcia które maja na celu przygotowanie kandydata do rozmów z przyszłym pracodawca). Te zmiany to w mojej opinii zmiany na lepsze także polecam. Bez problemu tez znalazłam prace po skończeniu studiów także myślę, ze warto rozważyć studia na tej uczelni.

  18-12-2017
 • Jacek
  Lekarski

  Studia nie są toksyczne ale drogie, zbyt drogie w stosunku do tego co oferują. Słabej jakości materiały dydaktyczne: niedopracowane, źle skserowane, nieaktualne (np. z poprzedniej edycji studiów), czasem z błędami merytorycznymi, czasem z niedokończoną jakąś ważną (z mojego punktu widzenia informacją), przeładowane nieistotnymi informacjami i co ważne materiały na czarno-białym ksero - zmiany skórne i inne niuanse nie do zobaczenia. Stosunkowo mało ćwiczeń.

  14-12-2017
 • Anna
  Lekarski

  Studia koncentrują się w dużej mierze na wiedzy specjalistycznej, m.in. z zakresu badań klinicznych, przez co ilość nauki jest ogromna. Z drugiej jednak strony zajęcia znakomicie przygotowują do pracy w służbie zdrowia i zawodach z nią powiązanych. Najlepsi wykładowcy w swoich dziedzinach. Czesne stosunkowo wysokie

  12-12-2017
 • Michał
  Analityka medyczna

  Dosyć ciężko jest dużo pracy i nieprzespanych nocy ;) Ale dosyć ciekawie i większość prowadzących jest prostudencka

  11-12-2017
 • Karolina
  Farmacja

  Studia na kierunku Farmacja dają doskonałe przygotowanie do zawodu. Bardzo duża ilość nauki poparta jest zajęciami praktycznymi. Poziom nauczania wysoki jak na tą dziedzinę, jednakże zdobycie dyplomu daje prestiż i szansę sukcesu na ryku pracy. Pracownie i sama uczelnia znakomicie przygotowane. Polecam szczególnie osobom poważnie myślącym o pracy w tym zawodzie.

  29-11-2017
 • Anna
  Dietetyka

  Studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oceniam w samych pozytywach. Co prawda czasami było ciężko, ale to głownie z uwagi na dużą ilość zajęć praktycznych i projektów, które wymagały poświęcenia czasu. Za największy plus uważam znakomitą kadrę dydaktyczną, ciekawe zajęcia i przyjazną atmosferą na uczelni. Studia wykształciły we mnie otwartość na drugiego człowieka oraz pozwoliły rozwinąć skrzydła na rynku pracy.

  24-11-2017

Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) - Dni otwarte

POLECAMY UCZELNIE

AKTUALNOŚCI UCZELNIANE

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję - tylko 1300 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!
Podyplomowe Studium Public Relations, czyli jedna z największych w Polsce instytucji kształcących specjalistów w zakresie PR, niebawem kończy ostatnią turę rekrutacji na studia. Zapisy trwają do końca stycznia 2016 r. Warto się pośpieszyć!

Informatyk : Trzy kroki do kariery

Informatyk : Trzy kroki do kariery
Komputery i nowoczesne technologie to Twoja pasja? Interesujesz się programowaniem i aplikacjami mobilnymi? Swoją zawodową przyszłość wiążesz z branżą IT? Gratulujemy wyboru!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Niekonwencjonalny wygląd przeszkodą w zdobyciu pracy

Niekonwencjonalny wygląd przeszkodą w zdobyciu pracy

Nie ulega wątpliwości, że w procesie rekrutacji na dane stanowisko pr ...

więcej

Studia w Szwecji

Studia w Szwecji

Szwecja, kraj innowacji, oferuje młodym ludziom z całej UE możliwość podj ...

więcej

Jezyk niemiecki – Goethe-Zertifikat C2

Jezyk niemiecki – Goethe-Zertifikat C2

Goethe-Zertifikat C2 to zwieńczenie wielu lat nauki języka niemieckiego, k ...

więcej

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

formularz kontaktowy