Uczelnie facebook Opinie o uczelniach - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kończyłem studia dzienne i szczerze polecam uczelnie. Nie pracuje strikte w branży w jakiej się kształciłem ale bardzo zbliżonej. Studia na UP pomogły mi ustawić priorytety w mojej karierze zawodowej. Cenne są również nawiązane kontakty w tamtych czasem które owocują do dziś dnia.

  Sebastian
  Budownictwo
  19-10-2017

 • Ukończyłem studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Daje on ogólną wiedzę techniczną oraz wiedzę z zakresu rolnictwa leśnictwa i nauk weterynaryjnych. Jeżeli chodzi o możliwość zatrudnienia to w grę wchodzi branża przetwórstwa spożywczego, rolnictwo, projektowanie maszyn oraz ich dystrybucja jak również handel środkami wykorzystywanymi w produkcji rolnej. Studiowało się przyjemnie i bez większych problemów.

  Dominik
  Rolnictwo
  05-10-2017

 • Ogólnie ze studiów i kierunku jestem zadowolony, ale to zależy od tego co kto oczekuje. Ja wiedziałem, że interesują mnie tematy związane z rolnictwem i dlatego też dobrze mi się studiowało. Jeśli chce Pani pracować w branży rolniczej lub okolicach rolnictwa to kierunek jest jak najbardziej zasadny. Natomiast jeśli to ma być tylko "na sztukę" oby był tylko papier to radzę się zastanowić. Mam na myśli oczywiście swój kierunek.. Pracę znalazłem dosyć szybko i jestem zadowolony z wyboru. W sumie teraz w ofertach pracy to można przebierać.

  Albert
  Rolnictwo
  05-10-2017

kierunki studiów – artykuły

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Zamknij