Opinie o uczelniach - Społeczna Akademia Nauk Warszawa

Opinie o uczelniach - Społeczna Akademia Nauk Warszawa

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

 

uczelnie

Społeczna Akademia Nauk Warszawa - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Społeczna Akademia Nauk Warszawa Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

  • Kataryna
    Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

    jak ja to odczułam za 1.5 roku studiowania.Bo nie byłam w SANie na studiach licencjackich. Co mi się podoba-nie ma zabitego planu zajęć. Czyli np.środę i piątek mamy wolne. Albo może być tylko WF. Zwykle 3-4 zajęcia dziennie , ale to zależy. Bardzo otwarci wykładowcy. Większość młodych. Prowadzą ciekawy zajęcia. Nie ma dużo teorii, raczej praktycznie zadania dają. Można z nimi umówić się na zaliczenie przedmiotu na "zerówkach", czyli na ostatnim zajęciu w semestrze. Wtedy nie mamy sesji i odpoczywamy więcej . Wady SANu w tym , że jesteś sam na uczelni. Nie masz kuratora grupy, żeby coś Ci wytłumaczył.Np.kiedy będzie legitymacja, gdzie ją odebrać. Jak wygląda karta ocen, bo nie mamy zwykłych indeksów jak na innych uczelniach. Musimy ich brać w dziekanacie przed sesją i potem ich oddawać, kiedy mamy wystawione wszystkie oceny. A potem sam czekasz , kiedy oceny pojawią się w wirtualnym dziekanacie.Musisz sam o tym wszystkim pytać. No właśnie taka rzecz, że ja nadal nie wiem jak wygląda Rektor uczelni . Bo nie mamy takich wspólnych spotkań. No właśnie tak to jest z mojego punktu widzenia. lepiej przyjść na Dni otwarte. One są bardzo często odbywają. I jeszcze Można sie jeszcze zapoznać z uczelnią przez Instagram i Facebook. Tam pojawiają się różne informacje.

    24-11-2017

POLECAMY UCZELNIE

AKTUALNOŚCI UCZELNIANE

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję - tylko 1300 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!
Podyplomowe Studium Public Relations, czyli jedna z największych w Polsce instytucji kształcących specjalistów w zakresie PR, niebawem kończy ostatnią turę rekrutacji na studia. Zapisy trwają do końca stycznia 2016 r. Warto się pośpieszyć!

Informatyk : Trzy kroki do kariery

Informatyk : Trzy kroki do kariery
Komputery i nowoczesne technologie to Twoja pasja? Interesujesz się programowaniem i aplikacjami mobilnymi? Swoją zawodową przyszłość wiążesz z branżą IT? Gratulujemy wyboru!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Efektywne rozplanowanie czasu – klucz do sukcesu !

Efektywne rozplanowanie czasu – klucz do sukcesu !

W wielu miejscach pracy panuje przekonanie, że pracownik pracujący d ...

więcej

Studia we Włoszech

Studia we Włoszech

Włochy. To tu zaczęła się historia europejskich uniwersytetów, to t ...

więcej

Język angielski BEC Vantage

Język angielski BEC Vantage

Decydując się na zdawanie egzaminu certyfikatowego z języka obcego, po ...

więcej

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

formularz kontaktowy