Opinie o uczelniach - Politechnika Śląska w Gliwicach

Opinie o uczelniach - Politechnika Śląska w Gliwicach

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

 

uczelnie

Politechnika Śląska w Gliwicach - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Politechnika Śląska w Gliwicach Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Politechnika śląska to zdecydowanie uczelnia, która stawia przede wszystkim na takie przedmioty jak matematyka i fizyka, jestem na pierwszym roku i zbliża się termin sesji jest czasem ciężko, czasem bardzo ciężko ale polecam tę uczelnie. Ulubieni wykładowcy to na pewno z Biologii molekularnej i mikrobiologii pani doktor Anna Węgrzyn która prowadzi wykłady fenomenalnie. Nie polecam uczelni pod względem chemii zdecydowanie bo ćwiczenia z chemii są na niskim poziomie.

  W
  Biotechnologia
  19-01-2018

 • Dobrze mi się studiuje. Raczej nie mam ulubionych przedmiotów, ale to dlatego, że ten kierunek to jednak nie to, jednakże mikrobiologia jest bardzo ciekawa. Co do wykładowców to są dosyć w porządku (nie mają jakiś dziwnych upodobań i nie wyglądają jakby chcieli każdego oblać).

  Weronika
  Biotechnologia
  15-01-2018

 • Biotechnologia jest Sama w sobie bardzo interesująca. jesli nie ma problemów z fizyka i matematyka na wysokim poziomie to da sie studiować

  alexa
  Biotechnologia
  11-01-2018

 • Wydaje mi się, że polibuda na Śląsku jest wyjątkową uczelnią w skali Polski, głównie chodzi mi tutaj o kierunki górnicze. Słyszałem, że chłopaki do Australii pojechali później pracować i mają się dobrze tam całkiem. Ogólnie uczelnia na poziomie, nie odmówi jej tego nikt.

  Piotr
  Mechanika i budowa maszyn
  11-01-2018

 • Moim zdaniem Politechnika Śląska to zdecydowanie najsensowniejsza uczelnia na Śląsku.Niech mi ktoś powie kto ma taką bazę dydaktyczną jak politechnika, kto ma takie osiągnięcia? Sama uczelnia jest dużo nowocześniejsza niż inne państwowe uczelnie na śląsku. Mimo tego, że niektórzy twierdzą że polibuda oddaliła się od potrzeb przemysłu wydaje mi się że nie mają racji.Informatyka chociaż jest na najwyższym poziomie.Niektórzy śmiali się z \'dziwnych\' kierunków na uczelni np maszyn górniczych itd.... na których ponoć parę osób studiowało... i patrzcie górnictwo zatrudnia...

  Mateusz
  Informatyka
  11-01-2018

 • nie studiuję tutaj długo i nie mogę zbyt wiele powiedzieć na ten temat, jednak wykładowcy są genialni, przynajmniej na biotechnologii. Poziom dość wysoki, wykładowcy bardzo fajnie tłumaczą wykłady + większość prezentacji udostępniają w internecie. Jeżeli się lubi przedmioty ściśle to zapraszam, jest straaaaasznie dużo fizyki i matmy

  jakub
  Biotechnologia
  10-01-2018

 • Studiuję informatykę przemysłową - to tak na prawdę połączenie dwóch dziedzin: informatyki i szeroko pojętych technologii przemysłowych, dla mnie to taka informatyka w praktyce. Jeśli chodzi o sam tok studiów to jestem zadowolony, miałem małe problemy z przejściem przez fizykę i chemię, reszta przedmiotów do zaliczenia ;) wykładowcy też w porządku, nie ma na co narzekać ;)

  Marcin
  Informatyka przemysłowa - profil praktyczny
  08-01-2018

 • Polecam. Studiowałam chemię i nie wiem czy po tym kierunku coś jest mnie w stanie zaskoczyć czy zestresować. Kierunek na pewno wymagający, nikt się z studentami nie cacka. O niektórych wykładowcach krążą legendy, a odsiew na pierwszym roku jest spory (z resztą później też). Oczywiście jest to kierunek mało popularny, niektóre przedmioty są kompletnie niepotrzebne, ale faktem jest, że spora część wykładowców, szczególnie tych starszych i w średnim wieku, to ludzie z ogromną wiedzą i osiągnięciami. Można dobrze wykorzystac ten czas i wiele zyskać

  Joanna
  Chemia
  08-01-2018

POLECAMY UCZELNIE

AKTUALNOŚCI UCZELNIANE

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję - tylko 1300 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!
Podyplomowe Studium Public Relations, czyli jedna z największych w Polsce instytucji kształcących specjalistów w zakresie PR, niebawem kończy ostatnią turę rekrutacji na studia. Zapisy trwają do końca stycznia 2016 r. Warto się pośpieszyć!

Informatyk : Trzy kroki do kariery

Informatyk : Trzy kroki do kariery
Komputery i nowoczesne technologie to Twoja pasja? Interesujesz się programowaniem i aplikacjami mobilnymi? Swoją zawodową przyszłość wiążesz z branżą IT? Gratulujemy wyboru!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak zapanować nad czasem w pracy?

Jak zapanować nad czasem w pracy?

Polska należy do grupy najbardziej zapracowanych krajów na świecie. Mł ...

więcej

Ranking najlepszych uczelni na świecie 2015

Ranking najlepszych uczelni na świecie 2015

Organizowany corocznie ranking najlepszych uczelni na świecie opublikował l ...

więcej

Język francuski - TCF ( C1)

Język francuski - TCF ( C1)

Certyfikat TCF (Test de Connaissance du Français ) C1 potwierdza ...

więcej

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

formularz kontaktowy