Opinie o uczelniach - Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu

Opinie o uczelniach - Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

 

uczelnie

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Małgosia
  Administracja

  Jestem studentką 2 roku na administracji moja opinia : 1.Wykładowcy Lublin/ Wa-wa, uczyć się trzeba na tzw. Konia nie zadasz ! ogółem ok 2.Dziekanat - babeczki są dwie obsługa miła, można spokojnie wszystko załatwić w przyjaznej atmosferze 3.Dziekan dostępna na każdym zjeździe. Polecam.

  12-01-2018
 • Karolina
  Zarządzanie i marketing

  Moim zdaniem ta szkoła jest na dobrym poziomie, ma dużo kierunków i jeśli ktoś chce się nauczyć to się nauczy. Wykładowcy w większości mili i można się z nimi dogadać. Poziom wysoki. Ciekawe zajęcia i wykłady. Nie zawsze jest tak prosto żeby zaliczyć. Dla tych którzy pracują i chcą zdobyć większe kwalifikacje jest ok! Ja polecam!

  11-01-2018
 • Marcin
  Zarządzanie bhp i usługi w ochronie pracy

  Moje studia były w formie e-learning więc bardzo sprawnie i fajnie to przebiegało. Studiowało się przyjemnie ;)

  03-01-2018
 • Wiktor
  Zarządzanie

  Uczelnia trzyma dobry poziom, oferuje dużo kierunków i jest otwarta na osoby, które chcą się czegoś nauczyć. Zaliczenie wszystkich sesji za pierwszym podejściem raczej mało prawdopodobne, ale przy odrobinie wysiłku możliwe do osiągnięcia. Większość wykładowców miła, nie ma większych problemów z porozumieniem. Uczelnia prywatna więc dostaje się dokładnie to za co się płaci.

  19-12-2017
 • Peweł
  Budownictwo

  Studia na EUST Radom przebiegały spokojnie. Zasób wiedzy po ukończeniu dobry ( o ile ktoś chce się uczyć i zrozumieć). Ogólnie polecam. Zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przez dobrych fachowców.

  18-12-2017
 • Tomasz
  Grafika

  Jestem zadowolony, że skończyłem studia w tej uczelni. Dają mi one poczucie pewności, poczucie posiadania kompleksowej wiedzy i świadomość ograniczeń. Jestem pewny tego co robię, co mogę robić a czego nie. Bez studiów nie odważyłbym się pracować w moim zawodzie. Chociaż z drugiej strony można sobie wybrać wąską specjalizację lub zrobić kursy. Zresztą teraz też mam świadomość konieczności inwestowania w siebie i dalszego kształcenia. Same egzaminy nie są trudne, pytania są prosto sformułowane. Z mojego roku wszystkie osoby zdobyły dyplom.

  14-12-2017
 • Małgosia
  Zdrowie publiczne

  Ja obroniłam się w czerwcu i jest spoko, studiowałam zdrowie publiczne, kadra ok, mgr prawa jedyny w swoim rodzaju, naszej dziekan nie da się nie zauważyć, poziom zajęć na dobry oceniam, mnie zachwyciły zajęcia z patologii, nie widziałam by ktoś z takim zaangażowaniem wykładał, zrobię sobie chyba z tego zakresu podyplomowkę.

  12-12-2017

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu - Aktualności

Nauka na kierunku Budownictwo w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu realizowana jest w ramach 3,5-letnich studiów inżynierskich. Studenci poza zajęciami teoretycznymi uczestniczą również w wielu atrakcyjnych wyjazdach związanych z dziedziną kształcenia, a także realizują ciekawe projekty. Studenci pierwszego i trzeciego semestru Budownictwa w trybie niestacjonarnym, pod wodzą w [..]

Zobacz więcej

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu prowadzi zimowy nabór kandydatów na studia, które rozpoczną się od semestru letniego 2017/2018. Oferta uczelni obejmuje osiem atrakcyjnych kierunków kształcenia i szereg specjalności na studiach pierwszego i drugiego stopnia, a także ponad 50 na podyplomowych. Szkoła przygotowała również szereg ciekawych nowości.EUST w Radomiu to uczelnia of [..]

Zobacz więcej

POLECAMY UCZELNIE

AKTUALNOŚCI UCZELNIANE

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr

Studiuj Informatykę w WST w Katowicach! - tylko 1300 zł za 1 semestr
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję - tylko 1300 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!
Podyplomowe Studium Public Relations, czyli jedna z największych w Polsce instytucji kształcących specjalistów w zakresie PR, niebawem kończy ostatnią turę rekrutacji na studia. Zapisy trwają do końca stycznia 2016 r. Warto się pośpieszyć!

Informatyk : Trzy kroki do kariery

Informatyk : Trzy kroki do kariery
Komputery i nowoczesne technologie to Twoja pasja? Interesujesz się programowaniem i aplikacjami mobilnymi? Swoją zawodową przyszłość wiążesz z branżą IT? Gratulujemy wyboru!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Niekonwencjonalny wygląd przeszkodą w zdobyciu pracy

Niekonwencjonalny wygląd przeszkodą w zdobyciu pracy

Nie ulega wątpliwości, że w procesie rekrutacji na dane stanowisko pr ...

więcej

Studia w Szwecji

Studia w Szwecji

Szwecja, kraj innowacji, oferuje młodym ludziom z całej UE możliwość podj ...

więcej

Jezyk niemiecki – Goethe-Zertifikat C2

Jezyk niemiecki – Goethe-Zertifikat C2

Goethe-Zertifikat C2 to zwieńczenie wielu lat nauki języka niemieckiego, k ...

więcej

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

formularz kontaktowy