Opinie o uczelniach - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uniwersytet Przyrodniczy jest super, studiuje mi się fajnie, raczej wymagające jeśli chodzi o naukę, sama obecność nie przejdzie, trzeba się jeszcze uczyć się z tych notatek, samemu w domu jeszcze coś doczytać.. Na licencjacie można dostać stypendium łatło - na mgr już ciężko zdobyć stypendium, jeśli chodzi o prowadzonych których ja spodkalam na swojej drodze to byli raczej mili ale wymagający. Są fajne praktyki.

  Paulina
  Biologia
  04-01-2019
 • Ukończyłem studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Daje on ogólną wiedzę techniczną oraz wiedzę z zakresu rolnictwa leśnictwa i nauk weterynaryjnych. Jeżeli chodzi o możliwość zatrudnienia to w grę wchodzi branża przetwórstwa spożywczego, rolnictwo, projektowanie maszyn oraz ich dystrybucja jak również handel środkami wykorzystywanymi w produkcji rolnej. Studiowało się przyjemnie i bez większych problemów.

  Dominik
  Rolnictwo
  31-10-2018
 • Ogólnie ze studiów i kierunku jestem zadowolony, ale to zależy od tego co kto oczekuje. Ja wiedziałem, że interesują mnie tematy związane z rolnictwem i dlatego też dobrze mi się studiowało. Jeśli chce Pani pracować w branży rolniczej lub okolicach rolnictwa to kierunek jest jak najbardziej zasadny. Natomiast jeśli to ma być tylko

  Albert
  Rolnictwo
  29-10-2018
 • Kierunek wydaje się być spełnieniem moich marzeń. Na kierunku bądź co bądź inżynieryjnym Coś tam "techniczności" się liźnie, ale na pewno nie jest to rzetelne przygotowanie. Ale wynika to chyba ze specyfiki kierunku: możena po nim projektować osiedla w pracowni projektowej i równocześnie można wysyłać pocztą decyzje o warunkach zabudowy w urzędzie gminy. Na pewno dużo bardziej technicznie jest na politechnikach.  Pracyjemy na takich progrmaach jakie posiadamy zwłaszcza ArcGISa, to do części zadań się przyda (można posługiwać się jego uboższą bezpłatną wersją: qGISem). AutoCAD,  Jednak to nie projektowania jest najwięcej, najczęściej przydają się programy, w których da się tworzyć kolorowe mapy z podziałem na jakieś obszary. Tutaj w grę wchodzi Photoshop, Corel, Gimp, a nawet Paint - ostatecznie często nie widać różnicy w jakim programie została wykonana mapa 50% osób wykonywało je w Paincie. Które przedmioty najciekawsze? Hmmm to Zależy co kogo konkretnie interesuje. Ja np. bardzo lubiłam ekonomię, która była zmorą dla reszty Lubiłam też przedmioty związane z nieruchomościami, a ciężko znosiłam te przyrodnicze. Z przedmiotami jest różnie, łatwiej określić, który prowadzący potrafi prowadzić zajęcia w ciekawy sposób. Chyba każdemu studentowi trudno ocenić uczelnię ogólnie, bo nigdy nie będzie się miało ze wszystkim na niej styczności Np. ja rzadko chodziłam załatwiać coś do dziekanatu, więc nie mogę narzekać na jego działanie, osoba, która bywała w nim częściej miała większe szanse na niemiłe sytuacje. Jak jest na innych wydziałach zupełnie nie wiem

  Tania
  Gospodarka przestrzenna
  12-06-2018
 • Kończyłem studia dzienne i szczerze polecam uczelnie. Nie pracuje strikte w branży w jakiej się kształciłem ale bardzo zbliżonej. Studia na UP pomogły mi ustawić priorytety w mojej karierze zawodowej. Cenne są również nawiązane kontakty w tamtych czasem które owocują do dziś dnia.

  Sebastian
  Budownictwo
  19-10-2017
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły