Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

ikonka studia

Studia Wrocław Kierunek Architektura - 4 uczelnie

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Studia I i II stopnia , studia podyplomowe

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

50-375 Wrocław

ul. C. K. Norwida 25

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 32 01 075, 71 32 01 045, 71 32 05 158

fax.:

Wydzialy/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
uzupełniające
S NP NSN S NP NSN S NP NSN S NP NSN
Wydział Przyrodniczo-Technologiczny
Wydział Medycyny Weterynaryjnej
Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji
Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności
Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt

Legenda:

S - stacjonarne(dzienne), NP - niestacjonarne popołudniowe, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Politechnika Wrocławska

50-370 Wrocław

ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 320-27-78

fax.:

71 322 74 82

ikonka email do uczelni

www.pwr.wroc.pl

email:

www.pwr.wroc.pl

Opinie studentów o kierunku Architektura w Wrocławiu

 • Studiowałam na WSH tylko przez okres 1 roku- niestety nie zdołałam pogodzić studiów z obowiązkami zawodowymi. Poziom jest niezły, wykładowcy pochodzą głównie z ASP i Politechniki Wrocławskiej. Studia wiążą się z bardzo dużymi nakładami pracy po zajęciach (siedzenie do nocy, rysowanie i tworzenie projektów) - choć mam doświadczenie wyłącznie z pierwszym rokiem, który jak wiadomo zwykle jest trudny. Co do perspektyw - powiem szczerze, że wśród znajomych którzy skończyli kierunek raczej mało jest osób pracujących w zawodzie architekta wnętrz, natomiast wynika to głownie z faktu że jest to branża trudna i dość słabo płatna (chyba, że ma się już wyrobione nazwisko i sporą sieć kontaktów). Z mojej strony rekomendowałabym raczej pójście na kierunki bardziej związane z grafiką komputerową.

  Joanna
  Architektura wnętrz
  05-11-2018
  Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu
 • Samą uczelnie oraz wykładowców wspominam bardzo dobrze lecz z perspektywy czasu i wcielanie w życie wiedzy którą stamtąd wyniosłam wiem, że mimo wszystko niewiele przydało się w zawodzie. Wszystkie programy trzeba nauczyć sie samodzielnie, a najlepiej znac dobrze chociaz jeden lub dwa przed pójściem na uczelnię gdyż tam nie ma zajęć na programach. Przynajmniej nie bylo kilka lat temu. Wykładowcy z Politechniki i ASP lecz program już nie ten sam, bardzo dużo braków programowych do kontynuacji studiow II stopnia na innych uczelniach. Także ogólnie jeżeli miałabym jeszcze raz zaczynać studia to zapewne byłaby to Politechnika Wrocławska. Wykładowcy oraz moja Pani promotor, ktora również była z Polibudy bardzo dobrzy i z dużą wiedzą. Moim zdaniem powinno być więcej wykładowców z doświadczeniem w branży, a nie tylko sucha teoria. W WSH z mojego roku dwie dziewczyny były na Erazmusie w Turcji co też uważam za fajną przygodę i mapewno dużo wiecej sie tam nauczyły, jedna po studiach nawet wyjechała do Turcji i tam pracuje w zawodzie. Jeżeli chodzi o znalezienie pracy po WSH to jest dość ciężko, na pewno przede wszystkim trzeba zrobić mgr na innej uczeli, a wtedy i tak większość biur projektowych patrzy czy z Pwr czy ASP, a reszta na koniec kolejki. Takie moje skromne zdanie. Zdarzają sie oczywiście wyjątki ale również oni musieli odbyć duzo kursów i godzin przy programach zeby sie przebić.

  Kornelia
  Architektura wnętrz
  31-10-2018
  Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu
 • Poszłam na studia mając już pewne doświadczenie w dziedzinie architektury, chciałam jednak zgłębić nieco swoje umiejętności. Uczelnia zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie poziomem kształcenia i podejściem do ucznia. Zajęcia były nad wyraz kreatywne. Dzięki temu, że uzyskałam dyplom dużo łatwiej było mi szukać lepiej płatnej pracy. Same plusy, polecam :)

  Dominika
  Architektura wnętrz
  29-10-2018
  Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu
 • wciąż jestem tam na studiach i jestem zadowolona ze szkoły, a to zasługa kilku bardzo dobrych nauczycieli, ich wiedzy i chęci pomocy. Reszta jest w porządku. Każdy przedmiot ma swoje wymagania i są takie, na których jest więcej pracy, wiadomo te projektowe. Trzeba po prostu zrobić swoje zadanie, w trakcie semestru pracujesz nad nim, konsultujesz je, więc nie ma zaskoczeń, problemy mają dopiero ci, którzy się ociągają i muszą w późniejszych terminach zaliczać ;)

  Karolina
  Architektura
  22-10-2018
  Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu
 • uczelnia z której można być zadowolonym w 100%, czasem pozostawia niektóry rzeczy do życzenia ale jak to w mniemaniu studenta chyba każda uczelnia :D Jeśli jeszcze was tam nie było to jest prywatna i dosyć malutka, nie więcej niż ok 20 osób na roku i w dodatku same dziewczyny xd Zajęcia dosyć ciekawe, odpowiadają temu czego powinniśmy się uczyć ale sposób przekazania czegoś przez niektórych wykładowców pozostawia no wiele do życzenia, często trzeba liczyć na siebie i na ewentualną naukę w domu. Ja zaczęłam drugi rok studiów i teraz wydaje mi sie że pierwszy rocznik ma trochę lepiej ze względu na zmiany jakie porobiły się w szeregach wykładowców z różnych powodów więc może ich życie nie będzie aż tak utrudnione xd co nie zmienia faktu że żeby tu wytrwać trzeba mieć do tego zapał albo troche mocniejsze nerwy żeby nie rzucić tego wszystkiego w kąt xd Jest dużo pracy, dużo artystycznych rzeczy, których większość w sumie pojawia się dopiero na 2 roku wraz z poważniejszymi rzeczami co ciągnie za sobą troche pieniędzy do projektów. nie powiem żeby uczelnia była jakoś mega super wyposażona, raczej dużo rzeczy trzeba zdobyć we własnym zakresie. Jaa mimo wszystkich upierdliwości i kosztów tej szkoły i tego ile nerwów mnie ona kosztuje, lubie ją całym sercem :3

  Klaudia
  Architektura wnętrz - profil praktyczny
  16-10-2018
  Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu
 • Co prawda obroniłam się na kierunku Architektura Wnętrz jakiś czas temu ale, muszę powiedzieć, że minione lata minęły mi na WSH pod znakiem potu i krwi. Było bardzo pracowicie wciąż było dużo projektów, wyjazdów, udziałów w festiwalach i eventach artystycznych. Po takim wysiłku i tak powiem, że nie żałuję ani jednego dnia, którego spędziłam na tej uczelni. Wykładowcy z renomowanych uczelni, nie dawali ocen za piękne oczy, trzeba było się napracować. A co najważniejsze potrafili przekazać tą wiedzę studentom. A to chyba liczy się najbardziej :-)Co do pracy, po studiach to nie powiem że znalazłam ją od razu w zawodzie, ale po miesiącu już dostałam się na płatny staż, a później juz normalnie, więc było całkiem dobrze :-) A  jestem stanowisko projektantką wnętrz w grach komputerowych. Polecam wszystkim ambitnym, wymagającym i wytrwałym maturzystom. Pozdrawiam:)

  Agnieszka
  Architektura wnętrz - profil praktyczny
  15-10-2018
  Wyższa Szkoła Humanistyczna (WSH) we Wrocławiu
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły