Opinie o uczelniach - Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Warszawski Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Bardzo dobrze studiuje mi się na UW. Zarówno kadra dydaktyczna, jak i zaplecze uczelni jest na gruncie polskiego szkolnictwa bezkonkurencyjne. Uczelnia oprócz edukacji w zakresie studiów daje mi możliwość aktywnego uczestniczenia w Jej życiu poprzez chociażby Samorząd Studentów w którym jestem członkiem Komisji ds. dydaktycznych.

  Mati
  Prawo
  22-01-2018
 • Studia na UW wspominam bardzo miło. Nauki polityczne to jeden z najbardziej wszechstronnych kierunków, dający bardzo dużo wiedzy z różnych dziedzin, którą potem w toku zdobywania doświadczenia zawodowego można poszerzać. Osobiście nie miałem problemu ze znalezieniem pracy, jako że na ostatnim semestrze udało mi się załapać na staż w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej w Polskiej Telefonii Cyfrowej...i tam potem zostałem :). Ponadto, co dla mnie osobiście było czymś wspaniałym, dzięki temu, że wybrałem taki, a nie inny kierunek miałem możliwość wyjechania na rok do Hiszpanii. Ówczesny Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych dysponował największą pulą miejsc na wyjazdy Erasmusa na całym UW...nic tylko korzystać :)

  Michał
  Politologia
  19-01-2018
 • Dzięki studiowaniu na dwóch uczelniach mam dość obiektywne spostrzeżenia na temat studiowania na Uniwersytecie Warszawskim. Moje wciąż trwające studia licencjackie na wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii są satysfakcjonujące. Przede wszystkim robię to, co lubię. Po drugie zaś od kadry dydaktycznej otrzymuję potrzebne wsparcie, zwłaszcza jeśli chodzi o kompetencje kluczowe w dzisiejszym świecie mediów. Szczególnie zadowolony jestem z zajęć z prawa prasowego, które moim zdaniem jest jedną z najważniejszych kompetencji. Wciąż jednak istnieją przedmioty, których po prostu nie da się zrozumieć, ale trzeba mieć pewną dozę wiedzy. Jest to przypadłość wielu kierunków studiów w Polsce. Odnosząc się do szans na pracę w zawodzie lub znalezienie innej, satysfakcjonującej pracy, uważam, że w połączeniu z moim drugim kierunkiem studiów mam relatywnie wysokie szanse na znalezienie ciekawego i satysfakcjonującego zajęcia w przyszłości.

  Mateuss
  Dziennikarstwo
  19-01-2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły