Opinie o uczelniach - Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Sporo czasu minęło od kiedy ukończyłem studia podyplomowe w Szkole Biznesu PW. Zapewne trochę się zmieniło. Wiem, że władze starały się wciąż dostosowywać studia do potrzeb rynku... Wówczas nie ukrywam, że było dość siermiężnie :) Dużo było w programie farmakoekonomiki. To akurat nie było jakoś w centrum moich zainteresowań. Wiem natomiast, że studia MBA mają na bardzo wysokim poziomie. Na pewno taki punkt w CV może zwiększyć szansy dostania pracy w branży. Bardzo dobrze wspominam wykładowców, w pełni profesjonalni z ogromnym doświadczeniem, ja wiele się nauczyłem od nich jako fachowców/kolegów z branży, bo na tym etapie edukacji różnice pomiędzy uczącymi a nauczającymi zaczynają się zacierać. Ogólnie mówiąc - ciekawe doświadczenie, polecam.

  Adam
  Ekonomia
  02-08-2018
 • Program moich studiów był ułożony pod firmę, w której pracuje, przeznaczony dla 'high po'. Można uznać że to studia biznesowe, taki mini-mba. Jeżeli chodzi o perspektywy pracy po podyplomówce, to nie wiem czy będą one brane pod uwagę poza obecnym pracodawca, nie sprawdzałem. Same studia były dobrze prowadzone, wykładowcy na wysokim poziomie, wiedza bardzo praktyczna. Porównując studia podyplomowe na Koźmińskim vs PW, to wyżej oceniam zdecydowanie PW.

  Marcin
  .master of business administration
  02-08-2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły