Opinie o uczelniach - Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM)

Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiowało mi się dobrze, uważam ze to przyszłościowy kierunek. Obecnie nastało na nim sporo zmian - nowa specjalizacja na studiach magisterskich, międzynarodowy program w którym WUM uczestniczy ( zawiera zajęcia które maja na celu przygotowanie kandydata do rozmów z przyszłym pracodawca). Te zmiany to w mojej opinii zmiany na lepsze także polecam. Bez problemu tez znalazłam prace po skończeniu studiów także myślę, ze warto rozważyć studia na tej uczelni.

  Magdalena
  Zdrowie publiczne
  18-12-2017
 • Studia nie są toksyczne ale drogie, zbyt drogie w stosunku do tego co oferują. Słabej jakości materiały dydaktyczne: niedopracowane, źle skserowane, nieaktualne (np. z poprzedniej edycji studiów), czasem z błędami merytorycznymi, czasem z niedokończoną jakąś ważną (z mojego punktu widzenia informacją), przeładowane nieistotnymi informacjami i co ważne materiały na czarno-białym ksero - zmiany skórne i inne niuanse nie do zobaczenia. Stosunkowo mało ćwiczeń.

  Jacek
  Lekarski
  14-12-2017
 • Studia koncentrują się w dużej mierze na wiedzy specjalistycznej, m.in. z zakresu badań klinicznych, przez co ilość nauki jest ogromna. Z drugiej jednak strony zajęcia znakomicie przygotowują do pracy w służbie zdrowia i zawodach z nią powiązanych. Najlepsi wykładowcy w swoich dziedzinach. Czesne stosunkowo wysokie

  Anna
  Lekarski
  12-12-2017
 • Dosyć ciężko jest dużo pracy i nieprzespanych nocy ;) Ale dosyć ciekawie i większość prowadzących jest prostudencka

  Michał
  Analityka medyczna
  11-12-2017
 • Studia na kierunku Farmacja dają doskonałe przygotowanie do zawodu. Bardzo duża ilość nauki poparta jest zajęciami praktycznymi. Poziom nauczania wysoki jak na tą dziedzinę, jednakże zdobycie dyplomu daje prestiż i szansę sukcesu na ryku pracy. Pracownie i sama uczelnia znakomicie przygotowane. Polecam szczególnie osobom poważnie myślącym o pracy w tym zawodzie.

  Karolina
  Farmacja
  29-11-2017
 • Studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oceniam w samych pozytywach. Co prawda czasami było ciężko, ale to głownie z uwagi na dużą ilość zajęć praktycznych i projektów, które wymagały poświęcenia czasu. Za największy plus uważam znakomitą kadrę dydaktyczną, ciekawe zajęcia i przyjazną atmosferą na uczelni. Studia wykształciły we mnie otwartość na drugiego człowieka oraz pozwoliły rozwinąć skrzydła na rynku pracy.

  Anna
  Dietetyka
  24-11-2017
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły