Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ)

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jak się studiowało na WSIiZ? Ja bardzo dobrze wspominam te uczelnię. Jeśli się komuś chce uczyć i coś ciekawego robić w wykładowcach można znaleźć oparcie. Moje ulubione przedmioty wszystkie te, które prowadziła obecna dr Martens - Źródła wyszukiwania informacji i jeszcze jakiś na pierwszym roku, ale teraz nie potrafię sobie przypomnieć nazwy, zajęcia prowadzone przez dr Leonowicz-Bukałę - Retoryka, warsztat prasowy prowadzony przez dr Barana i dr Kuce, Pragmatyka prowadzona przez dr Przywarę, warsztat radiowy prowadzony przez mgr Wisza, stosunki międzynarodowe prowadzone przez dr Sawicka, korespondencja wojenna prowadzona przez Michała Futyrę... Wiele było ciekawych zajęć. Dobry dostęp do programów komputerowych darmowych dla studentów, dobry dostęp do książek, nieprzepełnione sale i świetnie ułożony harmonogram... Poza tym na zaocznych na studia przychodzą bardziej dojrzali ludzie, którzy wiedzą czego chcą. Do dziś utrzymuje znajomosci z moja „paczką”, to był naprawdę piękny czas..:)

  Asenata
  Dziennikarstwo
  20-12-2017
 • Fajna szkoła, polecam. Najbardziej lubiałam gramatykę opisową i tłumaczenia (w różnych odmianach), też literaturę. Trochę jest "wypełniaczy", jak BHP czy inne tego typu na zaliczenie. Dużo obcokrajowców i łatwy dostep do zajec pozalekcyjnych, konkursy itd. Łatwo dostać stypendium. Z wykładowców trafiła mi się tylko jedna nie mila kobieta, reszta fajni otwarci ludzie z pasją albo przynajmniej zrozumieniem studenta. Łatwo się poruszać po budynkach uczelni w obu kampusach.

  Aniaa
  Filologia angielska
  28-11-2017
 • skończyłam tą uczelnię rok temu na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Jestem bardzo zadowolona ze studiów, wybitna kadra w szczególności profesor Gawroński, który jest najlepszym wykładowcą!! potrafił tak opowiadać o marketingu jak nikt inny! Ogólnie to na studiach jest bardzo dużo praktyki, dzięki czemu po zakończeniu uczelni w CV było co napisać! - dużo konferencji, kół naukowych które naprawdę są bardzo pomocnicze i uzupełniające. jedynym minusem na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna jest to, że jako specjalność wszyscy wybierają PR co jakby nie jest to samo co dziennikarstwo, a w końcu dostajemy dyplom z kierunkiem dziennikarstwa.

  irena007
  Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
  22-11-2017
 • Jestem bardzo zadowolona z WSIiZ. Zajecia na wysokim poziomie. Generalnie kazdy przedmiot prowadzony z wielka pasją. Wiadomo, nie wymagają jakoś sporo jak na publicznych uczelniach, ale to akurat ok bo ma sie czas na uczenie "bez spiny". Ogolnie polecam!

  Moniaa
  Grafika komputerowa
  22-11-2017
 • Ogólnie mam dobre wrażenie po studiach, lecz miałem bardzo wąski zakres wiedzy. Głównie to był .NET, a chciałoby się zobaczyć np. Python, Ruby, JS. Możliwe więcej o robotyce i innych dziedzinach informatyki Co do znalezienia pracy po studiach to zależy od kandydata i jego umiejętności. Ja osobiście nie miałem żadnych problemów

  Andrii
  Informatyka
  16-11-2017
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły