Opinie o uczelniach - Politechnika Poznańska

Politechnika Poznańska - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Politechnika Poznańska Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Cześć! PP jest miejscem gdzie w jakiś sposób się odnalazłam i jeśli kierunki inżynierskie są Ci bliskie, to jest to dobry wybór. Na pewno nie jest to uczelnia na niskim poziomie i trzeba włożyć wysiłek, żeby tu studiować. Mimo, że jestem dopiero na trzecim semestrze, nie będąc orłem, czuję, że moja wiedza i świadomość znacznie wzrosła. Studia to przede wszystkim edukacja, ale tutaj rozwój w innych dziedzinach też jest ważny, a jako samorządowiec nie mogę nie wspomnieć o organizacjach działających przy uczelni. Każdy znajdzie dla siebie miejsce, w kołach naukowych, chórze, czy właśnie tak jak to było w moim przypadku, w samorządzie. Różni ludzie, jak wszędzie, ale można tu spotkać naprawdę świetnych i się z nimi zaprzyjaźnić.

  M_a_r_T_a
  Inżynieria środowiska
  12-12-2018
 • Cześć, sporo zależy jakim kierunkiem jesteś zainteresowany i jak widzisz swoją przyszłość... ogólnie na pewno mogę powiedzieć że jest to dobry wybór.... pracodawcy postrzegają ludzi którzy ukończyli Politechnikę za ogarniętych, skoro przebrnęli przez nią i dali radę.... Zwykle są to bardziej wymagające studia niż na większości uczelni, trzeba więcej się uczyć...., ale coś za coś :)

  Mateusz
  Administracja i zarządzanie
  05-12-2018
 • Wykładowcy byli całkiem w porządku,umieli przekazać wiedzę, choć byli baaaaardzo wymagający. ukończyłem tą szkołę z uśmiechem na twarzy. zawsze może być lepiej, ale moim zdaniem, trafiłem ze swoim wyborem jak nie w dziesiątkę to co najmniej w ósemkę. Polecam :D

  Kamil
  Informatyka
  26-09-2017
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły