Opinie o uczelniach - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiowałem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w latach 96-2000 :) więc pewnie moje wrażenia są już mało aktualne! Znam jednak wykładowców tamtejszej anglistyki, bo robiłem tam doktorat i dużo moich znajomych tam zosatło i mogę śmiało powiedzieć, że to jedna z najlepszych (jeśłi nie najlepsza) anglistyka w Polsce!! Wiedza ze studiół bardzo mi się przydała, pracuję w tym zawodzie i nie narzekam. Serdecznie polecam!

  Tomasz
  Filologia angielska
  13-12-2018
 • studiuje się dobrze, atmosfera na zajęciach jest ok, jedyny minus jest taki, że wydział nie informuje nas o możliwościach wyjechania na jakieś wydarzenia czy wymiany. To niestety musimy

  jola
  Filologia rosyjska
  13-11-2018
 • Ja skończyłam na UAM studia podyplomowe dla tłumaczy języka niemieckiego. Bardzo mi się one podobały, wykładowcy, etc. Poza tym Poznań jest świetnym miastem. Na pewno warto podczas studiów skorzystac z wyjazdu zagranicznego Erasmus. Jeśli chodzi o Poznań ot bezrobocie jest małe, w samym Poznaniu i wokół Poznania jest wiele firm z kapitałem zagranicznym. Mam wielu znajomych w Poznaniu i nikt z nich nie jest bezrobotny. Wielu z nich skończyło studia na UAM.

  Magda
  Filologia niemiecka
  16-01-2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły