Opinie o uczelniach - Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku

Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • jestem na pedagogice, u nas wykładowcy akurat spoko może 2 czy 3 takich sluzbistow nam się trafiło. A co do dziekanatu to trzeba samemu wszystkiego pilnować bo oni nie są zorganizowani ( wróciłam po dziekance i sama musiałam latać by czegoś się dowiedzieć). No wykłady potrafią być po 100 parę osób, ( takie mają sale) na roku jest około 50 tak średnio chociaż u mnie na roku na naukach o rodzinie było 5 os. Z języków no to angielski, hiszpański i rosyjski chyba. A język i poziom zależy od tego ile osób na jaki się zgłosi

  Agnieszka
  Pedagogika
  15-11-2018
 • obecnie studiuje dziennikarstwo i komunikacje społeczną tam na drugim roku :) Powiem tak, mogło być lepiej, lecz jak na cene to tam na prawdę się mozesz ciekawych rzeczy się nauczyć, podstawą to chodzenie na wykłady :) zdobędziesz tam kontakty które mogą zaowocować w przyszłośći :) mamy studenckie radio, które zapewnia nam praktyke i mozesz wiele sie tam nauczyć :) ja tam jestem jeden z bardziej ogarniających organizacje audycji :) Większość wykładowców jest fajna do tego stopnia ze mam ich numery czy na FB i czasem pomagają prywatnie np.: w edycji tekstów lub po prostu niektózy u nich dostają prace lub rekomendują :) Więc zachęcam do studiowania, raczej mamy małe grupy, lecz to też ułatwia i nie ma tłoku na korytarzach. Oczywiście są wady jak w każdej uczelni, mamy w planie np.: jeden dzień wolny w tygodniu, jak dobrze pójdzie do końca maja sesja zaliczona, jeśli chodzisz na wykłądy i uczysz się na egzaminy, których nie ma dużo przynajmniej na dziennikarstwie to mozesz starać się o stypendium :) Te studia (kierunek dziennikarstwo) bardziej opiera się na praktyce, choć pierwszy semestr trzeba przeżyć xd

  Przemek
  Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
  14-11-2018
 • Wszystkim serdecznie polecam te uczelnie gdyz jak slyszalam opinie o innych gdzie wykladowcow nie interesuje ze ludzie pracuja dlatego studiuja zaocznie to w Ateneum podchodza indywidualnie pod studenta. Mam kolezanke ze Szwecji która studiuje ze mna. Zajecia sa ciekawe i godz odpiwiednie. Plusem jest lokalizacja blisko pkp pks. Od nie dawna w Ateneum jest bar gdzie mozna smacznie zjeść. Ja poszlam tam studiowac z polecenia i sama polecam. Koncze licencjat i mgr tez bede tam kontynuować. Cena na zaocznych jest niska z porównaniem do innych uczelni i nie zmienia sie od 3 lat jak studiuje. Bardzo polecam.

  Julita
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  18-05-2018
 • Hej, jestem teraz na trzecim roku filologii angielskiej i ogólne wrażenia są pozytywne. Szczególnie jeśli chodzi o atmosferę na uczelni i kontakt z wykładowcami. Wcześniej byłem przez 1 semestr na Uniwersytecie Gdańskim i w Ateneum zupełnie inaczej traktuje się studentów. Wykładowców i władze uczelni obchodzi Twoje zdanie, jak masz jakiś problem to śmiało można z nimi pogadać i wyjaśnić sytuację. Także ogólnie uczelnia bardzo przyjazna dla studentów i można się w niej dobrze czuć.

  KAROL!
  Filologia angielska
  16-05-2018
 • Cześć cześć. Moim zdaniem uczelnią jest naprawdę super! Wykłady są prowadzone na wysokim poziomie, wykładowcy bardzo przyjaźnie nastawieni do studenta. To samo tyczy się współpracy z dziekanatem, Panie bardzo miłe i pomocne co rzadko się zdarza :) oczywiście zdarzają się profesorowie , którzy bardzo dużo wymagają moim czasami za dużo...czasem zdarza się że oczekują obecności na wykładach, sprawdzają obecność co nie powinno mieć miejsca. Sytuacja taka była w przypadku dwóch czy 3 profesorów. Mi się studiuje bardzo dobrze, jestem na studiach zaocznych także aby pogłębić temat zaczęty na wykładach trzeba dużo pracować w domu. Bo wykładowca dużo nie zrobi powiedzmy w 4 bloki :)

  martusia:*
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  15-05-2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły