Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu poleca dofinansowanie na rozwój firmy i pracowników

www.wsb.pl/wroclaw


W tym roku można starać się na dofinansowanie na rozwój firmy i pracowników. 11 stycznia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się spotkanie, na którym będzie można poznać źródła finansowania i spotkać się ze specjalistami Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG SA oraz Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Pozwoli to na zapoznanie się z nowymi zasadami działania Krajowego Funduszu Szkoleniowego i uzyskanie informacji o możliwościach pozyskania środków unijnych na dofinansowanie (50-80%) rozwoju swoich pracowników. Poznać też będzie nowy projekt bonów na innowacje czy grantów na doradztwo.

Termin spotkania to 11 stycznia w godzinach 9:30-13:30. Miejsce — Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31, strefa MBA w budynku B. W programie znajdzie się prelekcja Renaty Wojdag o nowych zasadach działania i perspektywach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, informacje jak uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe pracowników dla małych i średnich przedsiębiorstw w woj. dolnośląskim czy wiadomości o bonach na innowacje, czy wsparciu o charakterze udziałowym.

Wstęp jest bezpłatny, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń (jest zaledwie 50 miejsc). Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz online.


Data publikacji: 16.01.2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły