Uczelnie facebook Uczelnie, studia I i II stopnia - WSB zaprasza na Dni Kariery we Wrocławiu

Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

WSB zaprasza na Dni Kariery we Wrocławiu

www.wsb.pl


Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza do udziału w nadchodzącej edycji Dni Kariery. Cieszące się dużą popularnością studenckie targi pracy, praktyk i staży to przedsięwzięcie o ponad 20-letniej historii, które organizuje największa międzynarodowa organizacja zrzeszająca młodych ludzi – AIESEC.

Dni Kariery to inicjatywa, którą przygotowują studenci z myślą o innych studentach i absolwentach szkół wyższych. Podczas targów zróżnicowane firmy prezentują swoją ofertę, a tym samym pozwalają uczestnikom spotkania znaleźć idealną pracę, staż lub praktykę oraz zapoznać się z aktualnymi wymaganiami rynku pracy.

Jednym z ważnych punktów imprezy targowej jest Strefa Doradztwa Zawodowego. Jest to miejsce umożliwiające studentom i absolwentom skonsultowanie swojego CV, sprawdzenie stopnia znajomości języka obcego, a także pozwalające na rozmowę z ekspertami na temat przyszłej kariery zawodowej. Ponadto podczas wydarzenia planuje się przygotowanie strefy Chillout, a także przeprowadzenie konkursów z cennymi nagrodami.

Data publikacji: 27.02.2017

kierunki studiów – artykuły

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Zamknij