Uczelnie facebook Uczelnie, studia I i II stopnia - Uniwersytet Wrocławski na targach edukacyjnych!

Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Uniwersytet Wrocławski na targach edukacyjnych!

dev.uni.wroc.pl


Miesiące luty oraz marzec są niezwykle ważnym okresem dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z uwagi na organizowane w tym czasie targi edukacyjne. Stanowisko targowe Uniwersytetu Wrocławskiego będzie można odwiedzić już wkrótce w miastach takich jak: Rzeszów, Katowice oraz Poznań.

W Rzeszowie w dniach 7-8 lutego br. odbędą się Targi Edukacyjne Edu Salon 2017. Kolejne wydarzenie – w Katowicach planuje się na 21-23 marca br. i będą to XIX Ogólnopolskie Targi Edukacja 2017. Trzecie spotkanie z przedstawicielami UWr możliwe będzie podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich, które odbędą się w dniach 24-26 marca 2017 roku.

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Wrocławskiego na nowy rok akademicki 2017/18 to niespełna 80 kierunków na studiach licencjackich, inżynierskich oraz jednolitych magisterskich, a także przeszło 50 kierunków realizowanych w ramach studiów drugiego stopnia i międzyobszarowych studiów indywidualnych. Rozpoczęcie rekrutacji na studia oferowane przez Uniwersytet Wrocławski zaplanowano na 1 kwietnia 2017 roku.

Data publikacji: 30.01.2017

kierunki studiów – artykuły

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Zamknij