Uczelnie facebook Uczelnie, studia I i II stopnia - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaprasza na cykl konferencji o innowacjach

Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaprasza na cykl konferencji o innowacjach

flickr.com


Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu pragnie zaprosić studentów i doktorantów na cykl 5 konferencji. Spotkania te będą miały na celu zapoznać środowisko akademickie z możliwościami, jakie daje współpraca z przedsiębiorstwami dająca perspektywy na wprowadzanie oraz rozwijanie innowacji.

Konferencje organizowane przez Fundację Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych oraz Klaster B+R&I odbędą się w 17 października we Wrocławiu, 18 października w Katowicach, 19 października w Kielcach, 20 października w Warszawie oraz 24 października w Poznaniu. Dodatkowo 30 września doktoranci, natomiast w dniach od 14-16 października studenci będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach.

Na konferencjach poruszane będą tematy dotyczące kreowania innowacji oraz prowadzania nowych rozwiązań na rynek, zarządzania własnością intelektualną oraz korzyści płynących ze współpracy środowisk akademickich z przedsiębiorstwami.

Data publikacji: 03.09.2016

kierunki studiów – artykuły

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Zamknij