Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

PŚk zaprasza do konkursu na najlepszą pracę dyplomową

tu.kielce.pl


Politechnika Świętokrzyska wspólnie z Kieleckim Parkiem Technologicznym zapraszają do udziału w konkursie, w którym wyłoniona zostanie najlepsza praca dyplomowa roku akademickiego 2016/2017. Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne oraz w postaci płatnych stażów w partnerskich przedsiębiorstwach.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową skierowany jest do studentów Politechniki Świętokrzyskiej, kształcących się na: Wydziale Budownictwa i Architektury, Wydziale Automatyki i Informatyki, Wydziale Inżynierii Środowiska, Wydziale Geomatyki i Energetyki, Wydziale Mechatroniki i Budowy Maszyn bądź na Wydziale Zarządzania i Modelowania Komputerowego. Laureaci rywalizacji zostaną ogłoszeni w czasie planowanej na grudzień uroczystej gali.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe inżynierów i magistrów, które zostały obronione w roku akademickim 2016/17. Do pracy w formie papierowej i elektronicznej należy dołączyć również recenzję oraz formularz zgłoszeniowy. Termin przyjmowania prac upływa 31 października 2017 roku. Konkurs objęty został patronatem honorowym przez Wojewodę Świętokrzyskiego oraz prezydenta Kielc.

Data publikacji: 26.04.2017
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły