Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

GWSH proponuje nowe bezpłatne studia w języku angielskim !Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach oferuje od nowego roku akademickiego stacjonarne studia licencjackie na Wydziale Zarządzania, na których językiem wykładowym będzie angielski. Nowa specjalność to "International Business and Tourism". Rekrutacja trwa!

Studia w języku angielskim za darmo. Ruszył nabór!

Nowoczesny program studiów zakłada przygotowanie studentów do pracy w firmach polskich i zagranicznych. W trakcie trzech lat (studia I stopnia, licencjackie) słuchacze poznają mechanizmy zarządzania, administracji oraz strategii marketingowych, realizowanych w dużych przedsiębiorstwach.

Po ukończeniu tej specjalności studenci będą mogli kontynuować naukę na studiach II stopnia magisterskich lub rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowych firmach. Uzyskane kwalifikacje i umiejętności pozwolą na dalszy rozwój zawodowy w anglojęzycznym środowisku biznesowym.

Dodatkowo w trakcie trwania studiów studenci będą mieli okazję zdać egzamin Cambrigde ESOL - BEC (Business English Certificate), który jest uznanym przez środowisko biznesowe. Egzamin BEC jest powszechnie rozpoznawanym certyfikatem potwierdzającym znajomość praktyczną języka biznesu w kraju i za granicą, zwłaszcza wśród międzynarodowych koncernów.

Do kogo skierowane są studia?

Studia kierujemy do studentów z Polski i z zagranicy. Będą realizowane w ramach projektu unijnego dla 24-osobowej grupy młodych ludzi.

Od kandydatów na studia oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie B2 potwierdzonej odpowiednim zaświadczeniem lub certyfikatem. Umiejętność będzie weryfikowana dodatkowym testem pisemnym oraz rozmową w języku angielskim. Studia rozpoczną się w październiku 2018 roku i będą prowadzone przez 6 semestrów.

Studiuj po angielsku!

Dynamiczny rynek pracy w obecnych warunkach powoduje, że absolwent nowej specjalności w GWSH będzie przygotowany zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym do pracy zawodowej. Doświadczenie zdobyte w trakcie studiów pomoże absolwentom w odnajdywaniu rozwiązań w trudnych sytuacjach gospodarczych nie tylko na rynku polskim, ale również międzynarodowym.

Szczegóły na stronie uczelni GWSH


Data publikacji: 11.06.2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły