Uczelnie facebook Uczelnie, studia I i II stopnia - 22 października 2016: Konferencja „(nie)-bezpieczny obywatel w wirtualnym świecie”

Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

22 października 2016: Konferencja „(nie)-bezpieczny obywatel w wirtualnym świecie”



Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicka, oraz Forensics&Securit zapraszają konferencję poświęconą cyberprzestępczości: „(ni)e-bezpieczny obywatel w wirtualnym świecie”.

Spotkanie odbędzie się 22 października 2016 r., w godzinach od 9.30 - 12.30 oraz od 13.00 - 16.00. Uczestników konferencji gościć będzie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka: Katowice, ul. Bankowa 11 A, sala konferencyjna.


W czasie spotkania będzie można uzyskać informacje na temat bezpieczeństwa systemów i sieci informatycznych, w zakresie bankowości elektronicznej oraz ochrony tożsamości.

Konferencję poprowadzi Daniel Suchocki – który jest ekspertem z dziedziny informatyki kryminalistycznej oraz analiz powłamaniowych, jest też konsultantem służb mundurowych i prywatnych przedsiębiorstw w zakresie bezpieczeństwa sieciowego.

Umiejętności wykrywania ataków cyberprzestępczych zdobywał na szkoleniach w kraju i za granicą, między innymi w Londynie oraz Nowym Jorku. Autor wielu artykułów specjalistycznych, oraz prelegent licznych konferencji.

Udział w spotkaniu jest darmowy.

Zapraszamy do rejestracji online: www.e-slask.pl.
Więcej informacji na stronie: www.ciniba.edu.pl. 

Data publikacji: 10.10.2016

kierunki studiów – artykuły