Aktualności Uczelniane

Podyplomowe Studium Public Relations - Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk

Podyplomowe Studium Public Relations – zapisy tylko do 31 stycznia!


Podyplomowe Studium Public Relations, czyli jedna z największych w Polsce instytucji kształcących specjalistów w zakresie PR, niebawem kończy ostatnią turę rekrutacji na studia. Zapisy trwają do końca stycznia 2016 r. Warto się pośpieszyć!

Podyplomowe Studium Public Relations to renomowana placówka, które powstała w 1996 r., jako wspólne przedsięwzięcie Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, przy współudziale Instytutu Rozwoju Biznesu.

Studium stanowi dzisiaj jedną z największych w Polsce placówek kształcących ekspertów w dziedzinie public relations. Absolwenci studiów w PSPR z łatwością znajdują zatrudnienie w wielu znanych i szanowanych agencjach PR, a także w działach PR dużych, renomowanych korporacji. Warto więc postarać się o miejsce na liście słuchaczy Studium.

Aby zostać słuchaczem Podyplomowego Studium Public Relations musisz być:

• absolwentem studiów wyższych legitymującym się dyplomem ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia;
• studentem ostatniego roku studiów pierwszego i drugiego stopnia pod warunkiem, że do końca trwania studiów podyplomowych dostarczysz dyplom ukończenia studiów wyższych.


Studenci PSPR po obronieniu swojej pracy dyplomowej uzyskują kompetencje specjalisty public relations. Studium wydaje swoim absolwentom dwa dokumenty: polsko-angielskie zaświadczenie, sygnowane przez IFiS PAN oraz partnerów tegorocznej edycji (IBD Business School), a także świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, wedle wymogów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Słuchacze uczęszczający na zajęcia w PSPR nierzadko zdobywają cenne nagrody w prestiżowych (polskich i międzynarodowych) konkursach na najlepsze kampanie PR. Przykładem może być główna nagroda w międzynarodowym konkursie na najlepszą kampanię PR „Euprera Communication Award” oraz III miejsce w konkursie "Praktykuj za granicą", organizowanym przez Instytut Monitorowania Mediów, Polskie Stowarzyszenie Public Relations oraz EUPRERA.

ZASADY NABORU

Rekrutacja na studia trwa do wyczerpania limitu miejsc. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

WYMAGANE DOKUMENTY

• wypełniona karta zgłoszenia
• odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych lub zaświadczenie o tym, że jesteś studentem ostatniego roku
• kopia dowodu osobistego
• kopia dowodu wpłaty pierwszej raty w wysokości 700 zł (czesne w roku akademickim 2015/2016 wynosi 6 500zł)

Pobierz kartę zgłoszenia jako plik Word

Pobierz kartę zgłoszenia jako plik PDF

Skompletowane dokumenty należy przesłać e-mailem na adres: studiumpr@ifispan.waw.pl

Więcej informacji na temat rekrutacji pod numerem telefonu: (22) 657 27 96, 502-485-286

Słuchacze po ukończeniu Studium mają możliwość wstąpienia do Klubu Absolwenta, którego podstawowym celem jest budowanie sieci współpracy i stworzenie możliwość utrzymywania wzajemnych kontaktów pomiędzy absolwentami kolejnych edycji programu. Dodatkową zaletą istnienia Klubu Absolwenta jest również stałe uzupełnianie i aktualizowanie wiedzy zdobytej podczas studiów, a także wymiany doświadczeń i posiadanych informacji o możliwościach zatrudnienia w branży PR.

Serdecznie zachęcamy do udziału w rekrutacji!

Podyplomowe Studium Public Relations - Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk
mail

00-330 Warszawa, woj. mazowieckie

ul. Nowy Świat 72

telefon

tel.: (22) 55 20 176, (22) 657 27 96

zobacz na mapie »

Zobacz prezentację uczelni »

ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły